Vladimiras Petkovičius, Louisas Saha ir Claudio Lotito | LaPresse/Scanpix nuotr.

Vladimiras Petkovičius, Louisas Saha ir Claudio Lotito | LaPresse/Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ klubas, kuriame rungtyniauja ir lietuvis Marius Stankevičius, pranešė, kad jų gretas nemokamai papildė puolėjas Louisas Saha.

34 metų Prancūzas, kuris sausio 31 dieną nutraukė sutartį su „Sunderland“, buvo laisvasis agentas. Tuo metu „Lazio“ kaip tik ieškojo naujo puolėjo, kadangi jų lyderis Miroslavas Klose patyrė traumą ir dėl jos nežais du mėnesius.

Taigi „Lazio“ pas save pasikvietė L.Saha. Buvusiam „Manchester United“ ir „Tottenham“ puolėjui Romos klubas pasiūlė sutartį iki sezono pabaigos, kurios vertė maždaug 500 tūkstančių eurų. L.Saha su tuo sutiko ir tapo oficialiu „Lazio“ nariu.

Futbolininkas jau dalyvavo komandos treniruotėje. Puolėjas taip pat jau buvo pristatytas spaudos konferencijoje. L.Saha „Lazio“ klube vilkės 28 numeriu pažymėtus marškinėlius.


L.Saha (dešinėje) jau dalyvavo komandos treniruotėje | LaPresse/Scanpix nuotr.


„Esu labai laimingas, kad esu šiame dideliame klube. Čia sutikau puikių žmonių ir dirbti su jais bus vienas malonumas. Noriu atiduoti visas savo jėgas. Esu čia, kad padėčiau komandai kai ji neteko vieno savo puolėjo ir esu laimingas, kad galiu padėti“, - spaudos konferencijoje kalbėjo L.Saha.

„Žinau, kad šeštadienį laukia svarbios rungtynės su „Napoli“ ir aš ketinu padėti. Aš esu labai konkurencingas žmogus ir visada žaidžiu atiduodamas visas jėgas. Tai puiki komanda, puiku šalis ir aš laimingas, kad esu čia“, - užbaigė prancūzas.

„Lazio“ prezidentas Claudio Lotito taip pat pasidalino savo mintimis: „Saha yra žmogus, kuris tikrai gali padėti šiam klubui. Jo istorija kalba už jį patį. Į „Lazio“ jis atvyko labai motyvuotas. Taip pat noriu atskleisti, kad jis ne vienintelis mūsų pirkinys. Mes jau susitarėme, kad vasarą mūsų gretas papildys kolumbietis Bryanas Perea“.

Tuo metu „Lazio“ strategas Vladimiras Petkovičius pridūrė: „Saha čia ne vien tam, kad pakeistų Klose. Kai vokietis grįš į aikštę, mes turėsime daugiau pasirinkimo puolime. Jo atvykimas padaro mus konkurencingesniais“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.