Janas Durica | Scanpix nuotr.

Janas Durica | Scanpix nuotr.

Slovakijos rinktinės gynėjas Janas Durica po dramatiškai pralaimėtų rungtynių Anglijos rinktinei pareiškė, kad mačo teisėjas Miloradas Mažičius buvo palankesnis Anglijos futbolininkams.

Priminsime, kad Anglija slovakus įveikė tik per pridėtą mačo laiką, kai vienintelį įvartį įmušė Adamas Lallana. Tuo metu Slovakija nuo 58 minutės žaidė dešimtiese, nes raudoną kortelę gavo gynėjas Martinas Škrtelis.

Į Pasaulio čempionatą tiesiogiai pateks tik po vieną komandą iš kiekvienos Europos kvalifikacinės grupės. F grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuva, Anglija yra laikoma favorite ir J.Durica mano, kad vien dėl Anglijos statuso yra padedama šiai šaliai patekti į pasaulio pirmenybes ir pagalba anglams buvo apkaltintas 43-ejų metų teisėjas iš Serbijos.

„Pasaulio čempionate yra tik viena vieta. Kodėl ten turėtų vykti Slovakija, kai grupėje yra Anglija?“, – retoriškai klausė „Trabzonspor“ gynėjas.

„Žinoma, kad jie visada rinksis stipresnes komandas. Teisėjas tikriausiai puikiai žinojo kaip reikia tai padaryti. Tai buvo ir po itin griežtos raudonos kortelės. Manau, kad teisėjas laukė kol Škrtelis prasižengs. Buvome labai nusivylꓸ – tęsė J.Durica.

„Anglai žinojo, kad jie turi vienu žaidėju daugiau, todėl logiška, kad jie pradėjo mus spausti. Tačiau jie nesukūrė gerų progų ir dėl to mums buvo labai skaudu pralaimėti. Jei jie būtų sukūrė tikrai puikių progų ir įmušę įvartį, viskas būtų gerai, bet su tokiu įvarčiu per pridėtą laiką, taip tikrai nėra“, – užbaigė J.Durica.