„Raptors“
IV kėlinys, 1 min.
88
:
71
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Diego Costa | Scanpix nuotr.

Diego Costa | Scanpix nuotr.

Ispanijos rinktinės puolėjas Diego Costa neslėpė džiaugsmo, jog jam pagaliau pavyksta mušti įvarčius už nacionalinę komandą ir išreiškė padėką komandos draugams.

Vakar „La Roja“ 8-0 sutriuškino Lichtenšteino rinktinę, o snaiperis prie savo komandos pergalės prisidėjo dviem įvarčiais. Iki tol jis buvo įmušęs tik vieną tikslų smūgį per 11 rungtynių, bet pamažu atgauna savo formą ir užsitikrina naujojo trenerio Juleno Lopetegui pasitikėjimą. Tai buvo pirmasis žaidėjo įvartis rinktinėje nuo 2014 metų.

„Ne tik buvau palaikomas trenerio, bet mano komandos draugai manęs niekada nepaliko ir visada palaikė. Dabar viskas man klostosi gerai“, – džiaugėsi situacija D.Costa.

„Turėjau sunkų laikotarpį ir puolėjui reikia įvarčių, bet, manau, kad dabar labiau dalyvauju žaidime. Žinojau, kad įvarčiai ateis. Kritika yra normalu, nes iš tarptautinį futbolą žaidžiančių futbolininkų visada reikalaujama daugiau. Alvaro Morata taip pat šiandien turėjo puikias rungtynes ir su juo bus nuostabu konkuruoti.“

„Niekaip negalėčiau skųstis savo komandos draugais. Turiu jiems padėkoti už tai, kaip jie mane palaikė ir nenusisuko nuo manęs“, – pridėjo 27 metų „Chelsea“ puolėjas.