„Raptors“
III kėlinys, 11 min.
83
:
70
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Samas Allardyce'as ir Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Samas Allardyce'as ir Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Anglijos rinktinės treneris Samas Allardyce‘as pergalingai debiutavo prie rinktinės vairo, tačiau ta pergalė buvo labai sunki, kadangi anglai tik 1-0 įveikė Slovakijos futbolininkus.

Šiame mače Anglija pergalingą įvartį pelnė 5 pridėto laiko minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Lallana, o Slovakijos vartininkas Matušas Kozačikas tame epizode sužaidė nevykusiai.

Visgi S.Allardyce‘as galvoja, kad Anglija pelnytai laimėjo. Treneris taip pat prakalbo apie rinktinės kapitono Wayne‘o Rooney rolę saugų grandyje.

„Nemanau, kad yra kokių nors abejonių, jog mes nenusipelnėme laimėti. Prie savo fanų, kurie labai norėjo įvarčio, mes jį galiausiai pelnėme ir visi galėjome švęsti. Mes visiškai dominavome aikštėje, o prieš mačą man visi sakė, kad Slovakijoje žaisti yra labai sunku ir ši rinktinė namuose pasiekia labai, labai gerų rezultatų“, – sakė S.Allardyce‘as.

„Kai jų aikštėje liko dešimt, mes privalėjome dėti visas pastangas ir laimėti. Mačo teisėjas suklydo su Theo Walcotto įvarčiu, nes užfiksavo nuošalę, o kamuolys iš tikro pirmą palietė slovakų gynėją. Galėjo būti ir šiek tiek lengviau, bet galiausiai mes pasiekėme savo. Manau, kad išlikti kantriems buvo labai svarbu. Negalėjome per daug nervintis, nes žinojome, kad jiems aikštėje likus tik dešimt, devyni jų žaidėjai bus gynyboje. Jie gynėsi labai, labai žemai. Buvau kiek susirūpinęs, nes turiu pripažinti, kad švaistėme savo šansus, bet galiausiai įmušėme tą vieną įvartį“, – džiaugėsi S.Allardyce‘as.

Naujasis anglų treneris prakalbo ir apie Wayne‘o Rooney, kuris sužaidė savo 116 rungtynes už Anglijos rinktinę, rolę. Panašu, kad S.Allardyce‘as leidžia „Man Utd“ legendai žaisti ten, kur jis nori. Šįkart W.Rooney žaidė saugų grandyje, nors prieš kelis mėnesius S.Allardyce‘as buvo sakęs, kad W.Rooney tikrai nebus saugas Anglijos rinktinėje.

„Jis žaidė kiek giliau, kai į aikštę išleidome Dele Alli, o kai aikštėje buvo Jordanas Hendersonas, Rooney nežaidė taip giliai. Wayne‘as puikiai tvarkėsi saugų grandyje“, – sakė S.Allardyce‘as.

„Wayne‘as turi daug tarptautinės patirties, tad kas aš toks, kad galėčiau jam sakyti kur žaisti? Negaliu jam sakyti kur bėgti, nes jis turi nuostabią karjerą ir puikiai sugeba surasti tuščių erdvių, atlikti gerus perdavimus ir sukurti progas. Taip, mes norėjome, kad jis pats būtų arčiau vartų ir atsidurtų tose situacijose, kai gali smūgiuoti į vartus, bet dabar tai nėra svarbu, nes mes laimėjome 1-0“, – tęsė 61-erių metų anglas.

„Aš galvojau, kad pergalės galime ir nepasiekti. Mes spaudėme savo varžovus, turėjome daug progų, bet jų išnaudoti nepavyko. Apie tai pasišnekėsiu su vyrukais. Tokiame lygyje turime žaisti geriau“, – užbaigė S.Allardyce‘as.