„Raptors“
III kėlinys, 10 min.
81
:
68
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Vokietijos rinktinė švenčia įvartį | Scanpix nuotr.

Vokietijos rinktinė švenčia įvartį | Scanpix nuotr.

Europoje sekmadienį buvo toliau žaidžiami atrankos į 2018 metų pasaulio čempionatą pirmojo turo susitikimai. Pergalingai varžybas pradėjo čempionų titulą ginantys Vokietijos futbolininkai, kurie svečiuose 3-0 patiesė Norvegiją.

Nuo rungtynių pradžios „Mannshaft“ demonstravo jėgą puolime ir 16 minutę išsiveržė į priekį. Po sumaišties baudos aikštelėje ir kelių smūgių, kuriuos skandinavams sėkmingai pavyko blokuoti, Thomasas Mulleris prišoko prie kamuolio ir pasiuntė jį į vartus.

Norvegai varžovams pasiūlyti nieko nesugebėjo, o Joachimo Lowo auklėtiniai toliau grėsmingai kėlė pavojų šeimininkų vartams. 45 minutę svečių persvara padvigubėjo, kai gražioje komandinėje atakoje T.Mulleris atliko rezultatyvų perdavimą pažeme Joshua Kimmichui dešiniajame krašte, o jis galingai smūgiavo į tolimąjį kampą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė ir toliau tęsėsi Vokietijos dominavimas. 60 minutę ji dar kartą nuginklavo Norvegiją puikiu T.Mullerio įvarčiu. „Bayern“ puolėjas tiksliai smūgiavo galva po to, kai Sami Khedira atliko rezultatyvų perdavimą iš dešiniojo krašto.

Iki rungtynių pabaigos Vokietija išlaikė solidų pranašumą ir šventė pirmąją pergalę C grupėje. Kitame grupės mače Čekija 0-0 sužaidė su Šiaurės Airija.

Lietuvos F grupėje Škotijos rinktinė svečiuose 5-1 sutriuškino Maltą, o Robertas Snodgrassas pelnė „hat-tricką“. Į Lietuvą kitą mėnesį maltiečiai atvyks be dviejų žaidėjų, kurie gavo raudonas korteles – Jonathano Caruana ir Luke‘o Gambino.

Visi rezultatai:

C grupė:

Norvegija 0 – 3 Vokietija

16‘ [0 – 1] Thomas Muller

45‘ [0 – 2] Joshua Kimmich

60‘ [0 – 3] Thomas Muller

Čekija 0 – 0 Šiaurės Airija

E grupė:

Rumunija 1 – 1 Juodkalnija

85‘ [1 – 0] Adrian Popa

87‘ [1 – 1] Stevan Jovetič

F grupė:

Malta 1 – 5 Škotija

10‘ [0 – 1] Robert Snodgrass

14‘ [1 – 1] Alfred Effiong

53‘ [1 – 2] Chris Martin

61‘ [1 – 3] Robert Snodgrass (11 m)

78‘ [1 – 4] Steven Fletcher

84‘ [1 – 5] Robert Snodgrass