Markas Cavendishas (priekyje) | AFP/Scanpix nuotr.

Katare vykstančiose daugiadienėse „Tour of Qatar“ dviračių lenktynėse trečiadienį įvykusiame ketivrtajame etape sėkmingai pasirodė abu Lietuvos atstovai, patekę į pirmąjį dvidešimtuką.

„Orica GreenEdge“ komandai atstovaujantis Aidis Kruopis 160 km nuvažiavo per 3 valandas 30 minučių 5 sekundes bei finišavęs kartu su lyderiais užėmė 8-ąją vietą. Tokį pat laiką užfiksavo ir „Ag2r la Mondiale“ ekipos narys Gediminas Bagdonas, finišo liniją kirtęs 17-as.

Antrą etapą iš eilės laimėjo britas Markas Cavendishas, sprinte link finišo buvęs pranašesnis už olandą Barry Markusą ir italą Andreą Guardini.

Bendros įskaitos lyderiu trečiadienį tapo M.Cavendishas, 2 sek. aplenkęs iki tol pirmavusį amerikietį Brentą Bookwalterį. A.Kruopis ir toliau lieka 19-as, o G.Bagdonas iš 82-osios vietos pakilo į 81-ąją.

Ketvirtadienį sportininkų laukia 154 km distancija, o lenktynes tęsia 139 dviratininkai.