Joe Hartas | „Twitter“ nuotr.

Joe Hartas | „Twitter“ nuotr.

„Manchester City“ klubo vartininkas Joe Hartas oficialiai turi naują karjeros stotelę. Trečiadienį „Torino“ komanda pranešė, kad išsinuomojo Anglijos rinktinės narį visam sezonui.

„Miestiečių“ fanų favoritas buvo priverstas krautis lagaminus po to, kai naujai atvykęs treneris Pepas Guardiola nusprendė atimti iš žaidėjo startinę vietą sudėtyje ir ją perleisti Willy Caballero. Dabar pagrindiniu klubo vartininku taps iš „Barcelona“ atvykęs Claudio Bravo, tad J.Hartui būtų tekusi tik trečiojo vartininko rolė.

Paskutinėmis perėjimų lango dienomis atrodė, jog patyrusiam vartų sargui nepavyks išvykti, bet tuomet juo pradėjo domėtis „Sunderland“, kuris neteko pagrindinio vartininko Vito Mannone ir „Torino“ klubas. J.Hartas visgi pasirinko keltis į Italijos ekipą. Vakar Turine jis praėjo medicininę patikrą, davė interviu ir išvyko atgal rinktinės stovyklą..

„Mano karjeroje netikėtai atsiradus pasikeitimams, aš tai laikiau kaip likimo ženklą. Tad turėjau kažką daryti. Turino klubo pasiūlymas atėjo reikiamu metu. Džiaugiuosi, kad galėsiu žaisti tokioje nuostabioje ir sunkioje lygoje kaip „Serie A“. Jūsų vartininkų futbolo mokykla yra pripažįstama visame pasaulyje, tad esu įsitikinęs, kad išmoksiu čia daug“, – teigė J.Hartas oficialiai „Torino“ svetainei.

J.Hartas tapo pirmuoju anglų vartininku, kuris žais Italijos čempionate.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų