Sulley Muntari | LaPresse/Scanpix nuotr.

Sulley Muntari | LaPresse/Scanpix nuotr.

Po vakarykščių rungtynių tarp Veronos „Chievo“ ir „Milan“, pastarosios komandos saugas Sulley Muntari savo marškinėlius norėjo padovanoti kamuolius padavinėjusiam berniukui, tačiau šis bandė jų atsisakyti. Šį epizodą užfiksavo televizijos kameros, tačiau „Chievo“ ekipa greitai tai paaiškino ir teigia, kad šis nedidelis nesusipratimas įvyko dėl klubo politikos.

Priminsime, kad tas rungtynes rezultatu 1-0 laimėjo svečiai iš Milano miesto ir vienintelį mačo įvartį tolimu smūgiu pelnė S.Muntari.

Ganos rinktinės narys po rungtynių savo marškinėlius davė vietiniam berniukui, kuris norėjo juos grąžinti sąvininkui, tačiau berniuko draugai įkalbėjo jį pasilikti marškinėlius.

„Toks jaunojo berniuko elgesys yra klubo politikos rezultatas. Berniukas yra „Chievo“ klubo futbolo mokyklos auklėtinis ir sezono pradžioje klubas visiems jauniems žaidėjams nurodė, jog po rungtynių jie neprašytų tiek „Chievo“, tiek kitų klubų žaidėjų marškinėlių, nes taip futbolininkams yra trukdoma, kadangi po rungtynių jie dar ramina savo emocijas“, - „Chievo“ klubas savo pranešime aiškino šią neįprastą situaciją.

„Keista yra tai, kad šis berniukas iš tikro yra „Milan“ komandos fanas. Be jokių abejonių jis būtų priėmęs Muntari marškinėlius net nedvejodamas, tačiau tada jis laikėsi komandos direktyvų ir bandė atsisakyti marškinėlių“, - toliau rašoma komandos pranešime.

„Visgi kai ši nejauki ir keista situacija pasibaigė, berniukas buvo labai laimingas dėl gautų marškinėlių ir galėjo jais didžiuotis prieš savo draugus!“, - linksmai užbaigtas „Chievo“ pranešimas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga