Mario Balotelli ir Adriano Galliani | Reuters/Scanpix nuotr.

Mario Balotelli ir Adriano Galliani | Reuters/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani teigė, kad iš „Manchester City“ ekipos sausį į klubą atvykęs puolėjas Mario Balotelli stipriai sustiprino komandos gretas. Anot šio „Milan“ ekipos vadovo, puolėjas turi didžiulį talentą.

A.Galliani taip pat pareiškė, kad M.Balotelli yra „Milan“ klubo Lionelis Messi. „Milan“ komandos viceprezidentas džiaugiasi, kad tokios aukštos klasės futbolininką jo klubui pavyko įsigyti tik už kiek daugiau nei 22 milijonus eurų.

„Kiekvienas žino, kad mes žiemos perėjimų lango metu įsigijome pačio aukščiausio lygio futbolininką ir mums dėl o pavydi ne vienas klubas. M.Balotelli - vienas geriausių puolėjų pasaulyje“, - kalbėjo „Milan“ klubo viceprezidentas.

„M.Balotelli atvykimas į mūsų klubą įnešė naujų vėjų. Prieš kelias dienas man skambino vienas iš Europos futbolo grandų savininkų ir teigė, kad „Milan“ atgauna gerą formą ir klubo žaidimas sugrįžta į panašius laikus, kuomet mums buvo pavykę laimėti UEFA Čempionų lygą“.

„Pagrindinis mūsų komandos tikslas šiame sezone yra laimėti Čempionų lygos turnyrą. Manau, jog tai padaryti tikrai yra įmanoma, jeigu išlaikysime gerą formą bei mums šiek tiek padės ir sėkmė“.

„Mes neturime L.Messi, tačiau turime M.Balotelli, kuris sustiprino mūsų puolimą bei šiek tiek jį padarė panašų į „Barcelona“ ekipos žaidimo stilių. M.Balotelli yra tik 22 metai ir jis dar turi kur tobulėti, tačiau jau dabar jis meta iššūkį vienam geriausių planetos futbolininkų. Šis italas vieną dieną gali tapti geriausiu pasaulio žaidėju“, - užbaigė A.Galliani.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų