JAV moterų vandensvydžio rinktinės triumfas | Scanpix nuotr.

JAV moterų vandensvydžio rinktinės triumfas | Scanpix nuotr.

Penktadienį Rio de Žaneiro olimpiadoje išdalinti dar 22 medalių komplektai, o bent po vieną apdovanojimą spėjo iškovoti jau 83 valstybių sportininkai.

Lietuvos kraityje liko 1 sidabro ir 3 bronzos medaliai, kuriuos mūsiškiai iškovojo irklavimo, sunkiosios atletikos bei baidarių ir kanojų irklavimo varžybose. Bendroje įskaitoje lietuviai prarado dar dvi pozicijas ir nukrito į 62-ą vietą.

Pirmą vietą jau greitai net ir teoriškai užsitikrinti galės amerikiečiai. Jie turi jau 38 aukso, 35 sidabro ir 32 bronzos medalius. Penktadienį jiems auksą iškovojo BMX dviratininkas Connoras Fieldsas, moterų vandensvydžio rinktinė ir moterų bėgimo rinktinė, įveikusi estafetę 4x100 m.

Antri vis dar lieka britai su 24 aukso, 22 sidabro ir 14 bronzos medalių. Jiems auksą penktadienį iškovojo moterų žolės riedulio rinktinė ir raitelis Nickas Skeltonas.

Britų niekaip nesiseka pavyti kinams, turintiems 22 aukso, 18 sidabro ir 25 bronzos medalius. Penktadienį olimpiniais čempionais tapo vyrų badmintono dvejetų pora ir ėjikė Liu Hong. Kinai trečioje vietoje olimpiados medalių įskaitoje nebuvo nuo 2000 m. Sidnėjaus olimpinių žaidynių. Jų kol kas negelbėja net ir tai, kad šiemet rusai nekovoja dėl aukščiausių pozicijų.

Į aštuntą vietą pakilo Australija, aplenkusi Italiją ir Olandiją. Tai buvo vienintelis pokytis pirmajame dešimtuke. 

Medalių įskaitos pirmasis dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Medalių įskaitos pirmasis dešimtukas | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City