Ahmadas Abughaushas | Scanpix nuotr.

Ahmadas Abughaushas | Scanpix nuotr.

Geriausi pasaulio sportininkai šeštadienį Rio de Žaneiro olimpiadoje pradėjo medalių dalybas. Šiose olimpinėse žaidynėse atletams bus išdalinti net 306 medalių komplektai.

Šioje naujienoje Sportas.lt Jums pateiks nuolat atnaujinamą informaciją apie visų Rio de Žaneiro olimpiados rungčių prizininkus.

Rugpjūčio 18 d.

Tryliktąją žaidynių dieną buvo išdalinti net 25 medalių komplektai. 6 – lengvojoje atletikoje, po 4 – baidarių ir kanojų irklavime bei buriavime, 3 – imtynėse, 2 – tekvondo bei po 1 – badmintone, šuoliuose į vandenį, bokse, žolės riedulyje, triatlone ir paplūdimio tinklinyje.

Vyrai, žolės riedulys:

1. Argentina

2. Belgija

3. Vokietija.

Moterys, imtynių svorio kategorija iki 63 kg:

1. Risako Kawai (Japonija)

2. Marija Mamašiuk (Baltarusija)

3. Jekaterina Larionova (Kazachstanas)

3. Monika Michalik (Lenkija)

Moterys, imtynių svorio kategorija iki 75 kg:

1. Erica Wiebe (Kanada)

2. Guzel Manyurova (Kazachstanas)

3. Zhang Fengliu (Kinija)

3. Jekaterina Bukina (Rusija)

Vyrai, rutulio stūmimas:

1. Ryanas Crouseris (JAV) 22,52 m – olimpinis rekordas

2. Joe Kovacsas (JAV) 21,78

3. Tomas Walshas (Naujoji Zelandija) 21,36

Moterys, ieties metimas:

1. Sara Kolak (Kroatija) 66,18 m

2. Sunette Viljoen (Pietų Afrikos Respublika) 64,92

3. Barbora Špotakova (Čekija) 64,80

Vyrai, dešimtkovė:

1. Ashtonas Eatonas (JAV) 8893 tšk. – olimpinis rekordas

2. Kevinas Mayeris (Prancūzija) 8834

3. Damianas Warneris (Kanada) 8666

Moterys, tekvondo svorio kategorija iki 57 kg:

1. Jade Jones (Didžioji Britanija)

2. Eva Calvo Gomez (Ispanija)

3. Hedya Wahba (Egiptas)

3. Kimia Alizadeh Zenoorin (Iranas)

Moterys, 400 m barjerinis bėgimas:

1. Dalilah Muhammad (JAV) 53.13 sek.

2. Sara Petersen (Danija) 53.55

3. Ashley Spencer (JAV) 53.72

Vyrai, tekvondo svorio kategorija iki 68 kg:

1. Ahmadas Abughaushas (Jordanija)

2. Aleksejus Denisenka (Rusija)

3. Joelis Gonzalezas Bonilla (Ispanija)

3. Lee Daehoonas (Pietų Korėja)

A.Abughaushas iškovojo pirmąjį olimpinį medalį Jordanijos istorijoje. Jordanijos sportininkai olimpiadoje debiutavo 1980 m., bet iki tol nė vienas šios šalies atletas nepateko tarp prizininkų. 20-metis A.Abughausas iki Rio de Žaneiro olimpiados nebuvo iškovojęs skambių pergalių.

Ahmadas Abughaushas | Scanpix nuotr.

Ahmadas Abughaushas | Scanpix nuotr.

Vyrai, 200 m bėgimas:

1. Usainas Boltas (Jamaika) 19.78 sek.

2. Andre de Grasse (Kanada) 20.02

3. Christophe‘as Lemaitre‘as (Prancūzija) 20.12

Vyrai, paplūdimio tinklinio turnyras:

1. Allisonas Cerutti ir Bruno Oscaras Schmidtas (Brazilija)

2. Paolo Nicolai ir Daniele Lupo (Italija)

3. Alexanderis Brouweris ir Robertas Meeuwsenas (Olandija).

Moterys, imtynių svorio kategorija iki 53 kg:

1. Helen Maroulis (JAV)

2. Saori Yoshida (Japonija)

3. Natalija Synyšyn (Azerbaidžanas)

3. Sofia Mattsson (Švedija).

Moterys, šuoliai į vandenį nuo 10 m platformos:

1. Ren Qian (Kinija) 439,25

2. Si Yajie (Kinija) 419,40

3. Meaghan Benfeito (Kanada) 389,20.

R.Qian tik šių metų vasario mėnesį suėjo 15 metų. 2015 m. pasaulio čempionate kinė, būdama vos 14-os, iškovojo sidabro medalį. R.Qian savotiškai pakartojo lietuvės Rūtos Meilutytės pasiekimą, kuri 2012 m. Londone auksą iškovojo taip pat būdama vos 15-os.

R.Qian finalo pradžioje atsiliko nuo tautietės S.Yajie, bet visi paskutiniai trys R.Qian šuoliai buvo įvertinti daugiau nei 90 balų. Nė viena kita sportininkė negalėjo pasigirti bent 90 balų įvertinimų.

Ren Qian | Scanpix nuotr.

Ren Qian | Scanpix nuotr.

Moterys, „49er“ klasės buriavimo varžybos:

1. Brazilija 48 baudos balai

2. Naujoji Zelandija 51

3. Danija 54.

Vyrai, bokso svorio kategorija iki 81 kg:

1. Julio Cesaras La Cruzas (Kuba)

2. Adilbekas Nijazymbetovas (Kazachstanas)

3. Mathieu Bauderlique (Prancūzija)

3. Joshua Buatsi (Didžioji Britanija)

Vyrai, „49er“ klasės buriavimo varžybos:

1. Naujoji Zelandija 35 baudos balai

2. Australija 78

3. Vokietija 83.

Vyrai, „470“ buriavimo klasės varžybos:

1. Kroatija 43 baudos balai

2. Australija 58

3. Graikija 58.

Badmintonas, moterų dvejetai:

1. Misaki Matsutomo ir Ayaka Takahashi (Japonija)

2. Christinna Pedersen ir Kamila Rytter (Danija)

3. Jung Kyung Eun ir Shin Seung Chan (Pietų Korėja).

Moterys, „470“ klasės buriavimo varžybos:

1. Didžioji Britanija 44 baudos balai

2. Naujoji Zelandija 54

3. Prancūzija 62.

Vyrai, triatlonas:

1. Alistairas Brownlee (Didžioji Britanija) 1:45:01 val.

2. Jonathanas Bronwlee (Didžioji Britanija) 1:45:07

3. Henri Schoemanas (Pietų Afrikos Respublika) 1:45:43.

Alistairas ir Jonathanas Brownlee | Scanpix nuotr.

Alistairas ir Jonathanas Brownlee | Scanpix nuotr.

Vyrai, 400 m barjerinis bėgimas:

1. Kerronas Clementas (JAV) 47.73

2. Boniface Mucheru (Kenija) 47.78

3. Yasmani Copello (Turkija) 47.92.

Vyrai, 1000 m dvivietė baidarė:

1. Vokietija (3:10.78)

2. Serbija (3:10.96)

3. Australija (3:12.59)

Vyrai, 200 m vienvietė kanoja:

1. Jurijus Čebanas (Ukraina) 39.27

2. Valentina Demyanenko (Azerbaidžanas) 39.49

3. Isaquias Queiroz dos Santosas (Brazilija) 39.62

Jurijus Čebanas | Scanpix nuotr.

Jurijus Čebanas | Scanpix nuotr.

Vyrai, 200 m dvivietė baidarė:

1. Ispanija 32.07

2. Didžioji Britanija 32.36

3. Lietuva 32.38

Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas | Vytauto Dranginio nuotr.

Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas | Vytauto Dranginio nuotr.

Moterys, 500 metrų vienvietė baidarė:

1. Danuta Kozak (Vengrija) 1:52.49

2. Emma Jorgensen (Danija) 1:54.32

3. Lisa Carrington (Naujoji Zelandija) 1:54.37  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City