„Baskonia“
IV kėlinys, 1 min.
45
:
51
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“

100 metrų barjerinio bėgimo visus medalius iškovojo JAV sportininkės (atnaujinta) E.Stanionio skriaudikas tapo olimpiniu vicečempionu

2016.08.18 09:40
Brianna Rollins, Nia Ali ir Kristi Castlin | Scanpix nuotr.

Brianna Rollins, Nia Ali ir Kristi Castlin | Scanpix nuotr.

Geriausi pasaulio sportininkai šeštadienį Rio de Žaneiro olimpiadoje pradėjo medalių dalybas. Šiose olimpinėse žaidynėse atletams bus išdalinti net 306 medalių komplektai.

Šioje naujienoje Sportas.lt Jums pateiks nuolat atnaujinamą informaciją apie visų Rio de Žaneiro olimpiados rungčių prizininkus.

Rugpjūčio 17 d.

Dvyliktąją žaidynių dieną bus išdalinta 14 medalių komplektų. 4 – lengvojoje atletikoje, 3 – imtynėse, 2 – tekvondo bei po 1 – bokse, badmintone, žirgų sporte, stalo tenise ir paplūdimio tinklinyje.

Dar 2 medalių komplektai turėjo būti išdalinti buriavime, bet dėl prastų oro sąlygų medalių plaukimai perkelti į ketvirtadienį.

Vyrai, komandinis stalo tenisas:

1. Kinija

2. Japonija

3. Vokietija

Moterys, laisvosios imtynės iki 48 kg:

1. Eri Tosaka (Japonija)

2. Mariya Stadnik (Azerbaidžanas)

3. Sun Yanan (Kinija)

3. Elitsa Yankova (Bulgarija)

Eri Tosaka | Scanpix nuotr.

Eri Tosaka | Scanpix nuotr.

Moterys, laisvosios imtynės iki 58 kg:

1. Kaori Icho (Japonija)

2. Valeria Koblova (Rusija)

3. Marwa Amri (Tunisas)

3. Sakshi Malik (Indija)

Kaori Icho | Scanpix nuotr.

Kaori Icho | Scanpix nuotr.

Moterys, laisvosios imtynės iki 69 kg:

1. Natalia Vorobieva (Rusija)

2. Sara Dosho (Japonija)

3. Elmira Syzdykova (Kazachstanas)

3. Jenny Fransson (Švedija)

Natalia Vorobieva | Scanpix nuotr.

Natalia Vorobieva | Scanpix nuotr.

Moterys, tekvando iki 49 kg:

1. Kim So-hui (Pietų Korėja)

2. Tijana Bogdanovič (Serbija)

3. Patimat Abakarova (Azerbaidžanas)

3. Panipak Wongpattanakit (Tailandas)

Kim So-hui | Scanpix nuotr.

Kim So-hui | Scanpix nuotr.

Vyrai, tekvando iki 58 kg:

1. Shuai Zhao (Kinija)

2. Tawin Hanprab (Tailandas)

3. Luisito Pie (Dominikos Respublika)

3. Kim Tae-hun (Pietų Korėja)

Shuai Zhao | Scanpix nuotr.

Shuai Zhao | Scanpix nuotr.

Moterys, paplūdimio tinklinis:

1. Vokietija

2. Brazilija

3. JAV

Moterys, 200 metrų bėgimas:

1. Elaine Thompson (Jamaika) 21,78 sek.

2. Dafne Schippers (Olandija) 21,88 sek.

3. Tori Bowie (JAV) 22,15 sek.

Moterys, 100 metrų barjerinis bėgimas:

1. Brianna Rollins (JAV) 12,48 sek.

2. Nia Ali (JAV) 12,59 sek.

3. Kristi Castlin (JAV) 12,61 sek.

Brianna Rollins, Nia Ali ir Kristi Castlin | Scanpix nuotr.

Brianna Rollins, Nia Ali ir Kristi Castlin | Scanpix nuotr.

Moterys, šuoliai į tolį:

1. Tianna Bartoletta (JAV) 7,17 m

2. Brittney Reese (JAV) 7,15 m

3. Ivana Španovič (Serbija) 7,08 m

Vyrai, bokso svorio kategorija iki 69 kg:

1. Danijaras Jeleussinovas (Kazachstanas)

2. Šachramas Gijasovas (Uzbekistanas)

3. Mohammedas Rabii (Marokas)

3. Souleymane Cissokho (Prancūzija).

Š.Gijasovas pakeliui į finalą nugalėjo ir Europos čempioną lietuvį Eimantą Stanionį. Skandalingoje aštuntfinalio kovoje uzbekui pergalę skyrė visi trys teisėjai, o po kovos tiek pats E.Stanionis, tiek bokso ekspertai, tiek sirgaliai negalėjo patikėti arbitrų verdiktu. Finale Š.Gijasovas laimėjo tik paskutinį raundą, bet to jam neužteko.

Šachramas Gijasovas | Scanpix nuotr.

Šachramas Gijasovas | Scanpix nuotr.

Badmintonas, mišrūs dvejetai:

1. Indonezija

2. Malaizija

3. Kinija.

Žirgų sportas, komandinės konkūrų varžybos:

1. Prancūzija 3 baudos balai

2. JAV 5

3. Vokietija 8.

Vyrai, 3000 m kliūtinis bėgimas:

1. Conseslusas Kipruto (Kenija) 8:03.28 min. - olimpinis rekordas.

2. Evanas Jageris (JAV) 8:04.28

3. Ezekielis Kemboi (Kenija) 8:08.47

Conseslusas Kipruto | Scanpix nuotr.

Conseslusas Kipruto | Scanpix nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton