Marius Stankevičius (kair.) | Scanpix nuotr.

Marius Stankevičius (kair.) | Scanpix nuotr.

Ilgametis Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius sugrįžta ten, kur praleido didžiąją profesionalaus futbolininko karjeros dalį. Antradienį oficialiai paskelbta, kad „Cordoba“ komandai atstovavęs lietuvis keliasi į Italijos „Serie C“ divizione žaisiančią Sienos „Robur“ ekipą.

Praeitą sezoną 35 metų veteranas padėjo antrojoje Ispanijos lygoje žaidusiam „Cordoba“ klubui pasiekti atkrintamąsias varžybas, bet į „La Liga“ pirmenybes patekti jam nepavyko. Vienerių metų kontrakto su lietuviu klubas nepratęsė, tad žaidėjas pradėjo ieškoti naujos karjeros stotelės.

Vakar debesys dėl M.Stankevičiaus ateities prasisklaidė, kai apie jo įsigijimą pranešė kuklus Italijos klubas „Robur“. Jame jis sėkmingai praėjo medicininę patikrą ir padėjo parašą ant dvejų metų kontrakto. Sienos miesto komanda išgyveno banguotą laiką pastarąjį dešimtmetį. 2012-13 metų sezone jie iškrito iš aukščiausio diviziono ir kitą sezoną nestartavo „Serie B“ lygoje dėl finansinių problemų. 2014 metų vasarą klubas buvo atkurtas ir pradėjo kelią nuo „Serie D“ lygos.

Tuo tarpu M.Stankevičius savo karjeroje ankščiau jau pakeitė keturis Italijos klubus. Šioje šalyje jis praleido daugiau nei 10 metų. Panevėžio „Ekraną“ 2001 metais palikęs lietuvis tapo „Brescia“ nariu, kuriai atstovavo septynerius metus. Per šį laikotarpį jis trumpai buvo nuomojamas „Cosenza“ komandai, o nuo 2008 iki 2011 metų vilkėjo Genujos „Sampdoria“ spalvas. Vėliau jis trumpai žaidė „Sevilla“ ir „Valencia“ klubuose, o nuo 2011 metų du metus gynė Romos „Lazio“ marškinėlius.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų