Rūta Meilutytė | „Facebook“ nuotr.

Rūta Meilutytė | „Facebook“ nuotr.

 Geriausia Lietuvos plaukikei 19-metei Rūtai Meilutytei nepavyko pakartoti 2012-ų metų Londono olimpinių žaidynių sėkmės ir Lietuvai padovanoti dar vieno medalio.

Plaukikė Rio de Žaneire vyksiančioje olimpiadoje pasirodė ne taip, kaip pati norėjo ir kaip tikėjosi visi jos gerbėjai. R.Meilutytė socialiniuose tinkluose sulaukė ne vieno padrąsinančio įrašo, ją guodė ir sėkmės linkėjo įžymūs Lietuvos žmonės, o komentaruose visi skatino nepasiduoti ir toliau kovoti dėl aukščiausių vietų.

R.Meilutytės kelias į Rio buvo kur kas sunkesnis nei į 2012-ų metų olimpiadą. Pasiruošimo laikotarpiu, Rūta nukrito nuo dviračio bei susilaužė alkūnę per patį sanarį. Reabilitaciją atlikti padėjusi klinika išplatino už širdies griebenčią žinutę, kurioje paaiškino R.Meilutytės nesėkmės priežastis bei įkvėpė vilties, kad lietuvė sugrįš ant aukščiausio podiumo laiptelio.

Pateikiame „Physio Conditioning“ paskelbtą žinutę apie R.Meilutytę:

Visiems sportininkas, ypatingai tiems, kurie patenka į Olimpinį finalą, reikalinos išskirtinės fizinės bei psichologinės pastangos.

Kelionė į Rio de Žaneirą Rūtai Meilutytei buvo kur kas sunkesnė nei tai buvo 2012-ais metais Londono olimpiadoje. Po to, kai R.Meilutytė nukrito nuo dviračio bei susilaužė alkūnę per sąnarį, mes manėme, kad kelionė į Rio yra baigta.

Rūta yra kovotoja ir mėnesių mėnesiais kovojo bei atliko reabilitaciją. Skausmas ir papildomos operacijos nesustabdė jos startuoti Rio. Net tada, kuomet alkūnė buvo visiškai sveika, mes pasyviai leidome laiką baseine, o sporto salėje stengėmės atgauti jėgas bei pasitikėjimą.

Mes buvome arti, labai arti.

Šį kartą medalio nebuvo, tačiau nekyla jokių abejonių, kad Rūta yra čempionė. Norėdama sugrįšti ji išnaudojo daug fizinių ir psichologinių jėgų.

Dabar mes pradedame ruoštis Tokijui.

Mes nežinome, kokių kliučių sutiksime šioje kelionėje, tačiau mes žinome, kad kelias į Rio 2016 mums parodė, jog Rūta yra pasiruošusi sutikti betkokius iššūkius.

Šiandien ji yra liūdna, tačiau tai praeis, o Rūta bus prisiminta kokia nuostabi ir atsidavus ji yra.

Čia nėra nesėkmė, tai tik mokymosi procesas.

Šauniai padirbėta, čempione.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.