Michaelas Phelpsas | Scanpix nuotr.

Michaelas Phelpsas | Scanpix nuotr.

Pirmadienį Rio de Žaneiro olimpiniame baseine įvyko vienas laukiamiausių finalų – moterų 100 m plaukimas krūtine.

Olimpinį sostą iš septintą vietą užėmusios Rūtos Meilutytės perėmė 19-metė amerikietė Lilly King, pagerinusi olimpinį rekordą. Skandalingoji rusė Julija Jefimova tenkinosi sidabru, o trečia atplaukė dar viena JAV sportininkė Katie Meili

Abi JAV plaukikės olimpinių žaidynių metu negailėjo kandžių replikų J.Jefimovos atžvilgiu, tad užsienio žiniasklaida pasiteiravo tituluočiausio visų laikų sportininko amerikiečio Michaelo Phelpso apie tai, kaip jis vertina J.Jefimovos dalyvavimą olimpiadoje ir L.King elgesį jos atžvilgiu.

„Tokių dalykų negalima nutylėti. Jie turi būti viešinami. Visiškai sutinku su Lilly pasisakymais. Situacija turi pasikeisti. Džiugu, kad jaunos mūsų merginos gali pastovėti už save ir drąsiai sako, ką galvoja. Esu nusivylęs, kad tiek plaukime, tiek kitose sporto šakose ne kartą dėl dopingo vartojimo pagauti sportininkai grįžta į varžybas. Tokios kaip Julija Jefimova pamina visas sporto taisykles ir gadina sporto šakos įvaizdį. Tai mane siutina“, - rėžė M.Phelpsas.

J.Jefimovos ir L.King olimpiadoje dar laukia akistata 200 m plaukimo krūtine rungtyje. Tiesa, joje L.King nepriskiriama prie pagrindinių favoričių, o iš rusės tikimasi medalio.

M.Phelpsas per olimpinių žaidynių istoriją jau yra iškovojęs 19 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medalius. Amerikietis Rio de Žaneire dar turės galimybių papildyti savo trofėjų kolekciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Sergejus
2016-08-09 18:00:17
Kai Zinomi sportininkai, Pheplsas, Sabonis, Klicko ir kiti lenda i politika, gaunas sudas.
Atsakyti
Gia_sou
2016-08-09 14:27:20
antraštė: M.Phelpsas nusprendė nebetylėti: „J.Jefimova mane siutina“. Citata: Tokios kaip Julija Jefimova pamina visas sporto taisykles ir gadina sporto šakos įvaizdį. Tai mane siutina“, - rėžė M.Phelpsas.
Tai ar Jefimova siutina, ar susidariusi situacija siutina? Jei nesuprantat - tai jūs durni, bet jei suprantat ir specialiai klaidinat skaitytojus, tai esat elementariai nesąžiningi.
Atsakyti
Gintas
2016-08-09 15:01:55
Niekas nepasikeis.ANTRAŠTĖS nesąmoningos .o kad mus siutina ,jiems smagiau .
A.P.
2016-08-09 13:27:50
nepagauti vartojantys ir nevartojantys šiais technologijų laikais, nera taspats...
Atsakyti