L.King ir K.Meili po finalo įgėlė J.Jefimovai fotogalerija (2)

2016.08.09 10:39
Lilly King ir Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

Lilly King ir Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį Rio de Žaneiro olimpiniame baseine įvyko vienas laukiamiausių finalų – moterų 100 m plaukimas krūtine.

Olimpinį sostą iš septintą vietą užėmusios Rūtos Meilutytės perėmė 19-metė amerikietė Lilly King, pagerinusi olimpinį rekordą. Skandalingoji rusė Julija Jefimova tenkinosi sidabru, o trečia atplaukė dar viena JAV sportininkė Katie Meili. Sirgalių nušvilpta rusė po finišo dar turėjo iškentėi pašaipias amerikiečių replikas.

„Mes vis dar galime išlikti „švarūs“ ir pasiekti gerų rezultatų. Dopingas mums nereikalingas. Šia pergale norėjau tai pasakyti. Nesu emocinga mergina, bet manau, kad šiandien verksiu. Tai yra įsimintiniausias mano karjeros momentas“, - kalbėjo L.King.

Savo tautietei pritarė ir K.Meili: „Plaukimas yra ypatinga sporto šaka. Tikiuosi, kad visi kartu suvienysime jėgas ir panaikinsime iš šio sporto nesąžiningumą.“

L.King pergalę skyrė 2013 m. Anapilin iškeliavusiai savo draugei Melanie Richmond: „Ji su manimi buvo nuo pat pradžių. Šis aukso medalis skirtas tau, Mel!“

J.Jefimovos ir L.King olimpiadoje dar laukia akistata 200 m plaukimo krūtine rungtyje. Tiesa, joje L.King nepriskiriama prie pagrindinių favoričių, o iš rusės tikimasi medalio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

A
2016-08-09 14:23:12
Ruse nepakartojama!!antra pries steroidines kiaules!!o 200 m Jafimova 1!!
Atsakyti
Juzefa
2016-08-09 21:43:13
Kvailys(-ė).