Lilly King | Scanpix nuotr.

Lilly King | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Rio de Žaneire vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse paaiškėjo visos aštuonios moterų 100 m plaukimo krūtine finalo dalyvės.

Pusfinalyje greičiausia buvo sezono lyderė 19-metė amerikietė Lilly King (1:05.70), kuri vos 0.02 sek. aplenkė skandalingąją rusę Juliją Jefimovą (1:05.72). Praėjusios olimpiados čempionė Rūta Meilutytė (1:06.44) buvo ketvirta.

Daug kritikos ir nepasitenkinimo jau sulaukusi J.Jefimova nesužavėjo ir L.King. Amerikietė, ekrane stebėdama J.Jefimovą, jai parodė firminį NBA legendos Dikembe Mutombo gestą, pasukiodama pirštą.

„Aš po savo plaukimų įprastai pasukioju pirštą, bet šią naktį po pusfinalio tą patį darė ir J.Jefimova. Tai mane suerzino, tad aš nuėjau, pagerinau jos laiką, laimėjau pusfinalį ir atsakiau jai piršto pasukiojimu. Toks jau mano charakteris. Nesu rami mergaitė. Jei reikia pakaitinti aistras ar paerzinti varžovę, aš tai ir padarysiu“, - rėžė L.King.

Moterų 100 m plaukimo krūtine finalas prasidės naktį iš pirmadienio į antradienį 4.54 val. Lietuvos laiku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.