Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

 Brazilijos olimpinė futbolo rinktinė nesugebėjo pasinaudoti kiekybiniu pranašumu ir pralaužti Pietų Afrikos ekipos gynybos. Šeimininkai kovą olimpiadoje pradėjo lygiosiomis: 0-0.

Brazilams nuo susitikimo pradžios buvo įrodinėjama, kad jie susitiko su lygiu varžovu. Šeimininkų pradžia buvo daug žadanti, bet po jos afrikiečiai naudojosi varžovų spragomis gynyboje ir surengė ne vieną pavojingą ataką.

Labiausiai pastebimi Pietų Afrikos rinktinėje buvo Lebo Mothiba ir Keaganas Dolly. Puolėjas kartą buvo iššokęs vienas prieš varžovų vartininką Wevertoną. Bet vartų sargas laiku paliko vartus ir nuo pavojų neutralizavo. Vėliau pavojingai kamuolį iš toli smūgiavo K.Dolly.

Pirmajame kėlinyje brazilų gretose arčiausiai įvarčio buvo Felipe Andersonas. Futbolininkas stipriai smūgiavo kamuolį į vartus iš toli, tačiau po rikošeto kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Antrojo kėlinio pradžioje Pietų Afrikos rinktinė surengė dar vieną ataką, po kurios kamuolys skriejo šalia vartų. Brazilai iniciatyvą perėmė praėjus valandai, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Mothobi Mvala.

Kiekybinį pranašumą įgiję brazilai siekė pranašumą turėti ir švieslentėje. Kartą po atakos kamuolys iš keleto metrų buvo smūgiuotas į virpstą. Ypač pastebimas buvo Neymaras, kuris paskutinėmis minutėmis pabandė įmušti įvartį keletą kartų smūgiuodamas kamuolį į vartus iš toli.

Nors trenerio Rogergio Micale auklėtiniai visiškai kontroliavo rungtynių eigą, jie sutankintos Pietų Afrikos rinktinės gynybos nepralaužė ir pergalės neiškovojo.

Rezultatai:

A grupė

Brazilija 0 – 0 Pietų Afrika

59‘ Mothobi Mvala (Pietų Afrika) – raudona kortelė

Irakas 0 – 0 Danija

D grupė

Hondūras 3 – 2 Alžyras

13‘ [1 – 0] Rommel Quioto

33‘ [2 – 0] Marcelo Pereira

68‘ [2 – 1] Sofiane Bendebka

79‘ [3 – 1] Antony Lozano

85‘ [3 – 2] Baghdad Bounedjah
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141