„Liverpool“
71 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Zdenekas Zemanas | AFP/Scanpix nuotr.

Zdenekas Zemanas | AFP/Scanpix nuotr.

„Roma“ klubas oficialiai paskelbė, kad iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido 59 metų strategą Zdeneką Zemaną.

Penktadienį vakare „Roma“ savoje aikštėje rezultatu 2-4 pralaimėjo „Cagliari“ klubui. Šis pralaimėjimas ir peprildė Italijos sostinės klubo savininkų kantrybės taurę. Po šio pralaimėjimo apie 500 klubo fanų protestavo prie komandos stadiono. Šis faktorius taip pat paskatino „Roma“ klubą atleisti Z.Zemaną.

Jau seniau Italijos spauda mirgėjo pranešimais, kad Z.Zemano ateitis „Amžinojo miesto“ klube yra miglota. Klubas kiek anksčiau buvo sušaukęs pasitarimą dėl Z.Zemano ateities, tačiau tada buvo nuspręsta neatleisti stratego.

Visgi šiandien „Roma“ dar kartą aptarė stratego ateitį. Po trijų valandų posėdžio buvo nuspręsta atsisakyti Z.Zemano paslaugų. Priminsime, kad čekas prie „Roma“ vairo stojo tik praėjusią vasarą, tačiau klubas nerodo gero žaidimo ir kol kas ekipa su 34 taškais užima 8 vietą.

„Roma“ pranešė, kad kol kas komandai vadovaus Z.Zemano asistentu dirbęs Aurelio Andreazzoli. Šis futbolo specialistas dirbo ir ankstesnių komandos trenerių (Luciano Spalletti, Vincenzo Montella, Luiso Enrique) asistentu.

Kol kas nėra aišku kas galėtų tapti „Roma“ naujuoju treneriu. Spauda mini Laurento Blanco, Marco Giampaolo ir Walterio Novellino pavardes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų