Europos lygos logotipas | Scanpix nuotr.

Europos lygos logotipas | Scanpix nuotr.

 Žydrūnas Karčemarskas išsaugojo savo vartus sausus, o jo atstovaujamas Turkijos „Osmanlispor“ klubas galingai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Alytiškio ekipa namuose rezultatu 5-0 sutriuškino Kišiniovo „Zimbru“ vienuolikę.

Per pirmas 50 minučių lietuvio komandos draugas Aminu Umaras į varžovų vartus pasiuntė „hat-tricką“ (tris įvarčius). Vėliau po įvartį pridėjo Erdalas Kilicaslanas ir Dzonas Delarge.

„Osmanlispor“ ekipa į kitą etapą žengė laimėjusi seriją rezultatu 7-2, nes pirmą susitikimą išvykoje sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis: 2-2.

Kitame etape turkų klubo laukia akistata su „Trakų“ skriaudike Talino „Nomme Kalju“ ekipa, kuri po pratęsimo ir vienuolikos metrų baudinių serijos įveikė Haifos „Maccabi“.

Kitas lietuvis Edvinas Girdvainis kitame Europos lygos atrankos etape nežais. Jo atstovaujamas Glivicių „Piast“ klubas išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su švedų „Goteborg“ klubu, tačiau pirmąjį mačą namuose pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 0-3. Klaipėdietis liko ant atsarginių suolelio ir aikštėje nepasirodė.

 Rezultatai:

„Osmanlispor“ 5 – 0 „Zimbru Chisinau“

(pirmas mačas 2-2, bendras rezultatas 7-2)

16‘ [1 – 0] Aminu Umar (11 m)

26‘ [2 – 0] Aminu Umar

50‘ [3 – 0] Aminu Umar

74‘ [4 – 0] Erdal Kilicaslan

84‘ [5 – 0] Dzon Delarge

Žydrūnas Karčemarskas („Osmanlispor“) žaidė visą susitikimą

„Goteborg“ 0 – 0 „Piast Gliwice“

(pirmas mačas 3-0, bendras rezultatas 3-0)

Edvinas Girdvainis („Piast“) liko ant atsarginių suolo

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa
Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United