Vakar naktį baigėsi žiemos perėjimų langas. Klubai per paskutines valandas spėjo atlikti nemažai pirkinių. Daugumą jų Sportas.lt nori jums pateikti.Londono „Queens Park Rangers“ klubui nepavyko gauti „West Brom“ puolėjo Peterio Odemwingie, tačiau dėl išlikimo kovojanti QPR įsigijo du Londono „Tottenham“ futbolininkus.

QPR komandai iki sezono pabaigos padės saugas Androsas Townsendas, o tuo metu Jermaine’as Jenasas buvo pilnai įsigytas ir jis su klubu pasirašė pusantrų metų sutartį. Abu futbolininkai pripažino, kad tai, jog QPR treniruoja Harry Redknappas labai palengvino jų sprendimą.

QPR taip pat pranešė, kad jie pardavė savo komandos puolėją DJ Campbellą „Blackburn“ klubui, su kuriuo jis pasirašė dviejų su puse metų sutartį.


Mohamedas Sissoko vėl žais Italijoje | AFP/Scanpix nuotr.

Buvęs „Liverpool“ saugas Mohamedas Sissoko grįžta į Italiją. „Fiorentina“ klubas iki sezono pabaigos pasiskolino Malio rinktinės narį iš Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo.

Jei 28 metų futbolininkas iki vasaros sėkminai pritaps Florencijos komandoje, ji galės pilnai išpirkti saugi sutartį. M.Sissoko turi patirties Italijoje, nes prieš persikeldamas į PSG, jis žaidė Turino „Juventus“ kliube.Londono „Fulham“ klubas paskutinę perėjimų dieną be Urby Emanuelsono įsigijo dar du futbolininkus. „Fulham“ pranešė, kad jie iš Eindhoveno PSV iki sezono pabaigos pasiskolino gynėją Stanislavą Manolevą. Vasarą Anglijos ekipa su bulgaru galės pasirašyti dviejų metų sutartį.

„Fulham“ taip pat pranešė, kad iki sezono pabaigos iš Amsterdamo „Ajax“ komandos pasiskolino saugą Eyongą Enohą. Londono klubas vasarą taip pat galės išpirkti šio 26 metų kamerūniečio sutartį.


Isaacas Cuenca laikinai žais Olandijoje | EFE/Scanpix nuotr.

Tuo metu „Ajax“ klubas pranešė, kad iš „Barcelona“ komandos iki sezono pabaigos pasiskolino atakuojančio saugo ir puolėjo pozicijoje žaidžiantį Isaacą Cuenca.

21 metų ispanas šiame sezone gydėsi traumą, o po jos atsigavęs negauna progų pasireikšti. „Barcelona“ tikisi, kad Olandijoje I.Cuenca atgaus savo sportinę formą.Liverpulio „Everton“ paskutinę žiemos perėjimo lango dieną įsigijo perspektyvų dešinio krašto gynėją Johną Stonesą. Jis atvyko iš „Barnsley“ klubo už neatskleistą sumą, tačiau yra žinoma, kad su „Everton“ 18-metis anglas pasirašė penkių su puse metų sutartį.Ilgai su „Stoke City“ klubu sietas amerikietis Brekas Shea visgi perėjo į šį Anglijos klubą. „Stoke“ jį už 2,5 milijono svarų sterlingų įsigijo iš „Dallas“ ekipos.

22 metų futbolininkas su „Stoke“ pasirašė keturių su puse metų sutartį. „Stoke“ klubas ir jo treneris Tony Pulisas buvo labai laimingi, kad šis ilgai lauktas perėjimas įvyko.Dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojantis Birmingemo „Aston Villa“ klubas iki sezono pabaigos pasiskolino Londono „Tottenham“ komandos saugą Simoną Dawkinsą.

25 metų saugas yra „Tottenham“ akademijos auklėtinis, tačiau jis turbūt yra mažai kam girdėtas ir tai nėra keista, nes už pagrindinę komandą futbolininkas dar nėra sužaidęs rungtynių.„Liverpool“ klubas pranešė, kad vartininkui Doni leido palikti jų ekipą. 33 metų buvęs „Roma“ vartininkas ilgai klubo neieškojo. Doni grįžo į gimtinę ir pasirašė sutartį su Brazilijos „Botafogo“ klubu.Londono „Tottenham“ klubas pranešė, kad jų ekipos vartininkas Heurelho Gomesas nuomos pagrindais keliasi į Vokietijos „Hoffenheim“. Ten 31 metų brazilas žais iki sezono pabaigos.„Newcastle“ klubas pranešė, kad iš „Servette“ komandos įsigijo jauną šveicarą Keviną Mbabu. 17 metų gynėjas dalyvavo komandos peržiūroje ir ten visus sužavėjo. Taigi „Newcastle“ nusprendė įsigyti šį talentą ir su juo pasirašė trijų su puse metų sutartį.


Alou Diarra grįžta į Prancūziją | staderennais.com nuotr.

Londono „West Ham“ klube žaidęs saugas Alou Diarra grįžta į Prancūziją. Anglijoje antrą kartą laimės ieškojęs, bet jos neradęs, patyręs 31 metų futbolininkas nusprendė vėl rungtyniauti gimtinėje.

„Rennes“ komanda pasiskolino saugą iki sezono pabaigos, o vasarą „Rennes“ galės pilnai jį išpirkti iš „West Ham“ klubo.Buvęs „Marseille“ klubo lyderis Mamadou Niangas vėl grįžta žaisti į Europą. Patyrusį puolėją iki sezono pabaigos iš „Al-Sadd“ ekipos pasiskolino Stambulo „Bešiktaš“ klubas.Turino „Juventus“ klubas pranšė, kad Stambulo „Fenerbahce“ ekipai iki sezono pabaigos paskolino krašto gynėją Reto Zieglerį. 27 metų futbolininkas Turine niekaip neatranda sau vietos. Gynėjas jau antrą kartą keliasi į „Fenerbahce“. Šiam klubui R.Ziegleris buvo paskolintas visą praėjusį sezoną.Ukrainos „Dnipro“ klubas iš Brazilijos „Vasco da Gama“ klubo įsigijo vidurio gynėją Douglasą. Su 22 metų brazilu Ukrainos ekipa pasirašė penkių metų sutartį.„Malaga“ klubas kaip laisvąjį agentą įsigijo 27 metų saugą Pedro Moralesą. Prieš tai Čilės pilietybę turintis futbolininkas rungtyniavo Zagrebo „Dinamo“ ekipoje.

P.Moralesas su „Malaga“ pasirašė sutartį iki šio sezono pabaigos, tačiau jei saugas pateisins lūkesčius, jo sutartis bus pratęsta dar dviems metams.

„Malaga“ taip pat iš „Pacos de Ferreira“ klubo iki sezono pabaigos pasiskolino gynėją Antunesą, kuris turėtų pakeisti į „Arsenal“ išvykusį Nacho MonrealįVokietijos „Augsburg“ klubas pranešė, kad jie iš Zalcburgo „Red Bull“ klubo įsigijo saugą Someną Tchoyi. Buvęs „West Brom“ narys su „Augsburg“ pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti.„Nurnberg“ klubas pranešė, kad iš Vienos „Rapid“ komandos įsigijo 21 metų saugą Muhammedą Ildizą. Perėjimo suma atskleista nebuvo, bet žinoma, kad jis su „Nurnberg“ pasirašė sutartį iki 2017 metų vasaros.„Freiburg“ klubas paskutinę perėjimo dieną įsigijo pirmą komandos naujoką. Ekipos gretas papildė universalusis 22 metų saugas Hendrickas Zuckas, kuris į „Freiburg“ persikėlė iš „Kaiserslautern“ komandos.Milano „Inter“ klubas spėjo įsigyti vartininką. Komandą nemokamai papildė atsarginis Romos „Lazio“ vartų sargas Juanas Pablo Carrizo. 28 metų argentinietis su „Inter“ pasirašė sutartį iki sezono pabaigos, kuri vasarą galės būti pratęsta.„Pescara“ klubo gretas paskutinę perėjimų dieną papildė ne vienas futbolininkas. Klubas iš „Grosseto“ įsigijo puolėją Ferdinando Sforzini, iš Romos „Lazio“ nusipirko gynėją Luciano Zauri bei iš to pačio „Lazio“ pasiskolino puolėją Giuseppe Sculli.„Milan“ klubas už neatskleistą sumą iš „Brescia“ komandos įsigijo Lenkijos U-21 rinktinės narį Bartoszą Salamoną. Su aukštaūgiu gynėju „Milan“ pasirašė sutartį iki 2017 metų vasaros.Madrido „Real“ klubas taip pat įsigijo jauną žaidėją. „Karališkasis“ klubas iš „Sao Paulo“ komandos pasiskolino 20 metų saugą Casemiro. Jį vasarą Madrido miesto ekipa galės pilnai įsigyti.Veronos „Chievo“ ekipa iš „Bari“ komandos pasiskolino saugą Idrizą Toskičių, o iš Argentinos „Racing“ klubo pasiskolino puolėją Gabrielį Hauche. Šiuos abu žaidėjus „Chievo“ vasarą galės pilnai įsigyti.Bergamo „Atalanta“ klubas iš „Palermo“ įsigijo 33 metų atakuojantį saugą Franco Brienza. Su juo „Atalanta“ sudarė pusantrų metų sutartį. Taip pat klubas iš „Siena“ komandos įsigijo du gynėjus - Cristiano Del Grosso ir Matteo Contini. Tuo metu iš Milano „Inter“ Bergamo klubas nupirko pusę puolėjo Marko Livaja teisių.„Genoa“ klubas iš „Chievo“ komandos iki sezono pabaigos pasiskolino saugą Marco Rigoni. Vasarą Genujos ekipa nuspręs ar pilnai įsigyti šį 33 metų italą.Romos „Lazio“ klubas iš „Santos“ komandos už maždaug 7,5 milijono eurų įsigijo 19 metų saugą Felipe Andersoną. Kol kas sutarties detalės dar nežinomos.


Fernando Gago grįžta į gimtinę | EFE/Scanpix nuotr.

Buvęs Madrido „Real“ saugas Fernando Gago palieka „Valencia“ klubą. Futbolininkas grįžta į gimtinę kadangi jį pasiskolino Argentinos „Velez‘ klubas. Su grįžimu atgal į savo tėvynę F.Gago buvo siejamas jau kurį laiką. Futbolininkas ne kartą sakė, kad nori grįžti į Argentiną, nes Ispanijoje nebesijaučia laimingas.Dėl išlikimo Italijoje kovojantis „Siena“ klubas paskutinę dieną nemenkai sustiprino savo gynybą. Į komandą nuomos sąlygomis atvyko „Napoli“ gynėjas Bruno Uvini, „Atalanta“ gynėjas Carlosas Javieras Matheu, „Pescara“ gynėjas Christianas Terlizzi, „Varese“ gynėjas Fabrizio Grillo ir „Zurich“ gynėjas Jorge Filipe Avelino Teixeira.„Bologna“ klubas iš „Chievo“ ekipos įsigijo patyrusį puolėją DavideMoscardelli. Tuo metu iš Atėnų „Panathinaikos“ komandą papildė atakuojantis saugas Lazarosas Christodoulopoulosas. „Bologna“ nepranešė jokių perėjimo detalių tik atskleidė, kad graikas vilkės 19 numeriu pažymėtus marškinėlius.Ispanijos „Zaragoza“ klubas pranešė, kad iš „Milan“ komandos iki sezono pabaigos pasikolino saugą Carmona, o iš „Barcelona“ komandos pasiskolino puolėją Rodri. Ispanijos ekipa iš „Blackburn“ iki sezono pabaigos taip pat pasiskolino puolėją Rubeną Rochina.Vigo „Celta“ klubas pranešė, kad iš „Granada“ nusipirko puolėją Fabianą Orellana. Tuo metu Sevilijos „Real Betis“ ir „Parma“ komandos iki sezono pabaigos pasiskolino puolėją Dorlaną PabonąMadrido „Rayo Vallecano“ klubas pranešė, kad susigrąžino puolėją Raulį Tamudo. Ispanijos ekipa patyrusį 35 metų puolėją įsigijo iš Meksikso „Pachuca“ klubo ir su juo sudarė sutartį iki šio sezono pabaigos.„Marseille“ klubas pranešė, kad iš „Lorient“ komandos įsigijo saugą Jacquesą-Alaixys Romao. 29 metų futbolininkas šiuo metu yra Afrikos Nacijų taurėje kur atstovauja Togo rinktinei, taigi kol kas kontrakto detalės paviešintos nebuvo.Tuo metu „Lorient“ pranešė, kad iš „Manchester City“ ekipos iki sezono pabaigos pasiskolino jauną saugą Abu Mohamedą, o iš Londono „Tottenham“ taip pat iki sezono pabaigos pasiskolino saugą Masoną Ryaną.Šiame sezone beveik žaisti negaunantis Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo saugas Mathieu Bodmeras skolinamas „Saint-Etienne“ klubui. Ten 30 metų futbolininkas žais iki sezono pabaigos.„Toulouse“ klubas pranešė, kad jie pardavė savo komandos puolėją Emmanuelį Riviere antros lygos klubui „Monaco“, kuris siekia grįžti į aukščiausią šalies lygą. Iš viso už „Toulouse“ klubą E.Riviere spėjo sužaisti 44 rungtynes ir per jas įmušė 9 įvarčius.

Visgi „Toulouse“ labai greitai rado pamainą E.Rivierei ir iš „Brest“ komandos įsigijo puolėją Edeną Ben Basatą. Su juo Tulūzos miesto klubas pasirašė keturių su puse metų sutartį. Šiame sezone E.Ben Basatas rodo gerą sportinę formą ir per 20 lygos mačų įmušė 9 įvarčius. Jis „Toulouse“ klube vilkės 9 numeriu pažymėtus marškinėlius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų