Vokietijos GP lenktynės | Scanpix nuotr.

Vokietijos GP lenktynės | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Vokietijoje įvyko dramatiškos devintosios šio „MotoGP“ sezono lenktynės, kuriose motociklininkus nuo pat starto pasitiko šlapia trasa.

Atkakliose ir permainingose lenktynėse sportininkų pozicijos keitėsi labai dažnai, o nugalėtoją nulėmė tinkamas taktinis sprendimas. Sezono lyderis ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ džiūstančioje trasoje išlėkė iš trasos ir prarado apie 10 sekundžių. Netrukus ispanas užsuko į techninio aptarnavimo juostą ir pasikeitė motociklą.

Grįžęs į trasą, M.Marquezas buvo greitesnis už visus ir šventė įtikinamą pergalę. Ispaną ilgai lenkę lyderių grupės nariai vis atidėliojo sustojimus, o kai juos atliko, jau buvo per vėlu. Antra vieta džiaugėsi britas Calas Crutchlow („Honda“), o trečią vietą išplėšė italas Andrea Dovizioso („Ducati“), aplenkęs ilgai antroje vietoje važiavusį britą Scottą Reddingą („Ducati“).

Komandos pasiūlymą pasikeisti motociklą ilgai ignoravęs italas Valentino Rossi („Yamaha“) galiausiai finišavo tik aštuntas, o visą savaitgalį blankiai važiavęs ispanas Jorge Lorenzo („Yamaha“) liko vos 15-as.

Bendroje įskaitoje M.Marquezas turi jau 170 taškų ir bėga nuo varžovų. Antras liko J.Lorenzo (122), o trečias – V.Rossi (111).

Dešimtosios sezono lenktynės rugpjūčio 14-ą dieną vyks Austrijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.