Mateo Kovačičius „Inter“ klubui gali kainuoti net 15 milijonų eurų | AFP/Scanpix nuotr.

Mateo Kovačičius „Inter“ klubui gali kainuoti net 15 milijonų eurų | AFP/Scanpix nuotr.

Milano „Inter“ klubas susistiprino trimis žaidėjais. Klubą papildys saugai Mateo Kovačičius, Zdravko Kuzmanovičius ir Ezequielis Schelotto.

Pranešama, kad „Inter“ už 18-metį atakuojantį saugą M.Kovačičių nepagailėjo net 11 milijonų eurų. Zagrebo „Dinamo“ klubas galės gauti dar papildomus 4 milijonus eurų, tačiau ši suma priklausys nuo pačio žaidėjo ir klubo pasirodymų.

„Viskas įvyko taip greitai ir aš kol kas esu šoke. Net nežinau ką pasakyti. „Dinamo“ yra mano namai, man bus sunku juos palikti, tačiau tokio klubo kaip „Inter“ pasiūlymo aš tiesiog negalėjau atsisakyti“, - kalbėjo M.Kovačičius.


Zdravko Kuzmanovičius grįžta į Italiją | Reuters/Scanpix nuotr.


 


M.Kovačičius į pagrindinę „Dinamo“ komandą pateko būdamas jau 16 metų. Jo progresą stebėjo tokie klubai kaip Miuncheno „Bayern“ ir Turino „Juventus“, tačiau Milano „Inter“ pirmasis ryžosi pirkti futbolininką ir perkelti jį į aukštesnį lygą.

„Inter“ gretas iš „Stuttgart“ papildys ir saugas Z.Kuzmanovičius. Jo sutartis su Vokietijos klubu galiojo iki šio sezono pabaigos, todėl „Stuttgart“ nusprendė parduoti 25 metų saugą, kad gautų už jį bent šiek tiek pinigų.

Pranešama, kad „Inter“ už serbą sumokėjo 2 milijonus eurų, o pats žaidėjas padės parašą ant sutarties, kuri galios iki 2017 metų vasaros.


Ezequielis Schelotto | AP/Scanpix nuotr.


„Valencia“ taip pat domėjosi manimi, tačiau aš visada norėjau persikelti į „Inter“. Esu laimingas, kad vilkėsiu šios komandos marškinėlius“, - kalbėjo Z.Kuzmanovičius.

„Stuttgart“ klube vidurio saugas žaidė nuo 2009 metų ir per tą laiką sužaidė 96 lygos mačus. Futbolininkas prieš persikeldamas į „Stuttgart“ du metus žaidė „Fiorentina“ klube, todėl Italiją jis puikiai žino.

Tuo metu atakuojantis krašto saugas E.Schelotto į „Inter“ persikels iš Bergamo „Atalanta“ klubo. Su šiuo  23 metų ,Argentinoje gimusiu, tačiau Italijai atstovaujančiu, futbolininku „Inter“ buvo siejamas jau ilgą laiką.

Žaidėjas pats patvirtino, kad persikels į „Inter“, tačiau kol kas nėra praneštos nei perėjimo, nei sutarties detalės. Bergamo klube saugas žaidė nuo 2010 metų ir už klubą aikštėje pasirodė 43-ose lygos varžybose.


Nicolasas Anelka | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ klubas oficialiai patvirtino, kad iki sezono pabaigos iš Šanchajaus „Shenhua“ klubo pasiskolino puolėją Nicolasą Anelką.

Buvęs Prancūzijos rinktinės narys sudarė pusmečio nuomos sutartį, kurios vertė – 600 tūkstančių eurų. Sutartyje taip pat yra punktas, kad sezono pabaigoje ją bus galima pratęsti metams.

„Juventus“ visą žiemą buvo siejama su įvairiais puolėjais, tačiau jų įsigyti jiems niekaip nepavyko. Klubas susitarė tik su Bilbao „Athletic“ puolėju Fernando Llorente, bet jis į Turiną persikels tik vasarą.

Taigi A.Anelka tapo laikina išeitimi. „Juventus“ tikisi, kad prancūzas sugebės tinkamai sustiprinti jų komandą. Į „Juventus“ A.Anelka atvyko iš Šanchajaus „Shenhua“ klubo, kuriame 33 metų puolėjas nepritapo ir nesijautė laimingas.

„Juventus“ klubui taip pat buvo svarbu, kad puolėjas galėtų žaisti UEFA Čempionų lygoje, o A.Anelka tą daryti tikrai galės.


McDonaldas Mariga ir vėl žais Parmoje | AP/Scanpix nuotr.

„Parma“ klubas pranešė, kad jų gretas sustiprino du žaidėjai. Iš „Universitario de Deportes“ klubo atvyko kairio krašto atakuojantis saugas Alvaro Francisco Ampuero, o iš Milano „Inter“ komanda pasiskolino McDonaldą Marigą.

„Parma“ atskleidė, kad A.Francisco Ampuero buvo pilnai įsigytas, tačiau 20-mečuo Peru rinktinės saugo sutarties detalės atskleistos nebuvo.

Tuo metu M.Mariga buvo pasiskolintas iki sezono pabaigos, o vasarą „Parma“ galės išpirkti pusę Kenijos rinktinės saugo teisių.

M.Mariga jau yra žaidęs „Parma“ klube. Ten saugas rungtyniavo nuo 2007 iki 2010 metų ir nuo 2012 metų sausio iki 2012 metų birželio mėnesio.

„Parma“ yra mano namai. Dėl traumų „Inter“ klube aš žaisti beveik negaudavau, čia neturėjau progų atsiskleisti. Esu laimingas, kad vėl rungtyniausiu „Parma“ gretose“, - kalbėjo M.Mariga.


Nikolaosas Spyropoulosas | Reuters/Scanpix nuotr.

Veronos „Chievo“ klubas pranešė, kad iš Atėnų „Panathinaikos“ komandos įsigijo gynėją Nikolaosą Spyropoulosą. Futbolininkas buvo įsigytas pilnai, tačiau sutarties trukmė nebuvo paviešinta.

N.Spyropoulosas už Graikiją yra sužaidęs 31 mačą. „Panathinaikos“ klube 29 metų futbolininkas sužaidė 166 mačus. 2010 metais jis su ekipa laimėjo Graikijos lygą ir taurę.

„Italija – tai puiki proga. Čia atvykau, kad žaisčiau iš visų jėgų. Esu atsidavęs ir ketinu padėti „Chievo“ pasiekti jų iškeltus tikslus“, - kalbėjo N.Spyropoulosas.

„Mano pagrindinė pozicija yra gynėjo, tačiau aš galiu žaisti ten, kur manęs reikės. Mėgstu prisijungti prie atakų. Dėkoju „Chievo“ klubui už šią progą. Dirbsiu sunkiai, kad atpirkčiau klubo pasitikėjimą manimi“, – užbaigė gynėjas.

Veronos klubas taip pat pranešė, kad iš „Genoa“ komandos pasiskolino gynėją Francesco Acerbi. Vasarą „Chievo“ galės išpirkti pusę šio italo teisių.


Bruno Pereirinha | AP/Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ klubas savo oficialiame puslapyje pranešė, kad iš Lisabonos „Sporting“ klubo įsigijo saugą Bruno Pereirinha.

Romos klubas nenurodė jokių detalių, tačiau spauda skelbia, kad B.Pereirinha su klubu pasirašys trijų metų sutartį, o „Sporting“ už saugą gaus 2 milijonus eurų.

24 metų portugalas yra „Sporting“ akademijos auklėtinis ir pagrindinėje komandoje jis debiutavo 2006 metais.

Per tą laiką Portugalijos U-21 rinktinei atstovavęs saugas sužaidė 86 lygos mačus ir pelnė 2 įvarčius. Per savo karjerą B.Pereirinha buvo ne kartą skolinamas ir kitiems klubams.


Mattia Cassani | Reuters/Scanpix nuotr.

Dėl išlikimo Italijoje kovojantis „Genoa“ pranešė, kad jų gretas papildė du gynėjai - Mattia Cassani ir Daniele Portanova.

M.Cassani iki sezono pabaigos pasiskolintas iš „Fiorentina“ klubo. „Genoa“ 29 metų italą sezono pabaigoje galės pilnai įsigyti.

M.Cassani, kuris Italijos rinktinėje debiutavo 2009 metais ir už savo šalį jau yra sužaidęs 10 rungtynių, „Fiorentina“ klube praėjusiame sezone žaidė nuomos pagrindais, tačiau vasarą klubas jį pilnai įsigijo.


Daniele Portanova | AFP/Scanpix nuotr.


Visgi šiame sezone Florencijoje M.Cassani gavo žaisti nedaug. Jis aikštėje pasirodė vos 8 kartus, todėl dešinio krašto gynėjas mielai sutiko persikelti į Genują, nes ten žaisti jis gaus tikrai daugiau.

Tuo metu iš „Bologna“ klubo, „Genoa“ gretas papildė gynėjas D.Portanova. 34 metų futbolininkas tapo pilnateisiu „Genoa“ ekipos nariu. Jis pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti dar metams.

Šie abu žaidėjai jau pasitikrino savo sveikatą ir jau dalyvavo komandos treniruotėje. Futbolininkai komandoje debiutuoti galės jau šį savaitgalį.


Alejandro Faurlinas | AP/Scanpix nuotr.

„Palermo“ klubas pranešė, kad jų ekipos gretas taip pat papildė trys futbolininkai – Mauricio Sperduti, Diego Fabbrini ir Alejandro Faurlinas.

26 metų vidurio puolėjas M.Sperduti į „Palermo“ persikėlė iš Argentinos „Newell’s Old Boys“ klubo ir su Italijos ekipa sudarė sutartį iki 2016 metų vasaros.

Futbolininkas vilkės 19 numeriu pažymėtus marškinėlius. „Palermo“ tikisi, kad puolėjas greitai pritaps Italijoje ir muš įvarčius, kurių klubui labai reikia, kad jis išliktų „Serie A“ lygoje.


Mauricio Sperduti


Tuo metu A.Faurlinas į „Palermo“ persikėlė iš Londono „Queens Park Rangers“ ekipos. Italijos ekipa pasiskolino saugą iki sezono pabaigos su galimybe išpirkti jo kontraktą.

„Alejandro norėjo persikelti į „Palermo“ klubą. Jis tikisi, kad padės komandai išlikti lygoje. Jis taip pat tikisi, kad įtikins komandos vadovus vasarą pilnai išpirkti jo kontraktą“, - kalbėjo saugo agentas.

Šiame sezone A.Faurlinas už QPR iš 25 rungtynių aikštėje pasirodė 15 kartų. Italijoje argentinietis debiutuoti galės jau šį sekmadienį.

D.Fabbrini į „Palermo“ persikėlė nuomos pagrindais iš „Udinese“ klubo. 22 metų puolėjas Udinės klube daug šansų pasireikšti negaudavo, tačiau Sicilijoje italas tikrai turės progų pasireikšti.


Kei Kamara | AFP/Scanpix nuotr.

„Norwich City“ klubas patvirtino, kad iš MLS lygoje žaidžiančio „Sporting Kansas City“ klubo pasiskolino puolėją Kei Kamara. Jis „Premier“ lygoje žais iki gegužės 6 dienos.

„Norwich“ klubas apie šį perėjimą patvirtino savo puslapyje, tačiau 28 metų futbolininkas dar laukia vizos ir darbo leidimo, tik juos gavęs puolėjas galės debiutuoti „Norwich“ ekipoje.

K.Kamara „Kansas SC“ gretose rungtyniauja nuo 2009 metų kai persikėlė iš „Houston Dynamo“. Praėjusiame sezone puolėjas per 33 rungtynes įmušė 11 įvarčių.

„Esu laimingas, kad Kei atvyks į mūsų klubą. Jis buvo vienas geriausių žaidėjų MLS lygoje. Žinoma, jis atliks didelį šuolį persikeldamas į „Premier“ lygą, tačiau tai jaudinantis iššūkis tiek jam, tiek klubui. Kei puolime sudarys reikiamą konkurenciją“, - kalbėjo „Kanarėlių“ treneris Chrisas Hughtonas.


Nickas Blackmanas (dešinėje) | readingfc.co.uk nuotr.

„Reading“ klubas pranešė, kad iš „Sheffield United“ komandos įsigijo puolėją Nicką Blackmaną ir su juo pasirašė trijų su puse metų sutartį.23 metų futbolininkas šiame sezone įmušė jau 14 įvarčių ir patraukė ne vieno klubo dėmesį. N.Blackmanas FA taurėje žaidė prieš patį „Reading“ klubą, kuris po to ir nusprendė pirkti puolėją. Pranešama, kad „Reading“ už jį paklojo 1,2 milijono svarų sterlingų.„Esu labai susijaudinęs ir laukiu savo debiuto. Noriu kuo greičiau įsilieti į komandą ir jai padėti. Tai fantastiškas klubas ir kol kas viskas yra nuostabu“, - kalbėjo N.Blackmanas.„Esame labai patenkinti, kad jį gavome. Jis turėjo ir kitų pasiūlymo, tačiau jis žino, kad mes stengiamės tobulinti savo žaidėjus. Čia mes jį padarysime dar geresniu žaidėju“, - kalbėjo komandos treneris Brianas McDermottas.„Jau dabar jis gali žaisti trijose ar keturiose skirtingose pozicijoje. Jis labai universalus ir alkanas žaidėjas, kuris nori tobulėti toliau. Kiekvienais metais jis muša vis daugiau įvarčių, o tai geras ženklas. Jis taip pat gerai realizuoja standartines situacijas, taigi jis puikus pastiprinimas“, - užbaigė „Reading“ strategas.


Paulas Scharneris grįžta į „Wigan“ | AP/Scanpix nuotr.

„Wigan“ pranešė, kad iš „Hamburger“ komandos iki sezono pabaigos pasiskolino gynėją Paulą Scharnerį.

32 metų metų austras labai gerai pažįsta „Wigan“ komandą, nes joje jis žaidė nuo 2006 iki 2010 metų. P.Scharneris tapo ketvirtuoju „Wigan“ žiemos pirkiniu.

„Wigan“ strategas Roberto Martinezas ieškojo naujo gynėjo, kadangi pagrindinis komandos gynybos ramstis Ivanas Ramisas patyrė rimtą traumą ir šiame sezone daugiau nežais.

„Jis patyręs futbolininkas, kuris puikiai žino mūsų klubą, o mes žinome jį. Mums tikrai reikėjo tokio pastiprinimo, kadangi Ivano trauma mums buvo labai skaudus smūgis“, - kalbėjo R.Martinezas.

P.Scharneris pridūrė: „Fantastiška grįžti čia. „Wigan“ visada mano širdyje užims svarbią vietą, taigi kai buvau paprašytas grįžti čia ir padėti, mielai sutikau“.

P.Scharneris „Wigan“ klube per savo karjerą jau yra sužaidęs 145 mačus. Jis „Wigan“ paliko 2010 metais dėl „West Brom“, o į Hamburgą gynėjas persikėlė praėjusią vasarą.


Mu Kanazaki | fcn.de nuotr.

„Nurnberg“ klubas pranešė, kad jų gretas papildė saugas iš Japonijos Mu Kanazaki. 30 metų futbolininkas pasirašė sutartį iki 2014 metų vasaros.M.Kanazaki į Vokietiją atvyko kaip laisvasis agentas, kadangi saugo sutartis su „Nagoya Grampus“ galiojo iki 2012 metų pabaigos.„Mes norėjome sustiprinti savo saugų grandį. Japonijos rinką stebėjome jau kurį laiką, todėl žinome ką sugeba Mu. Esame laimingi, kad jis žais mūsų klube“, - kalbėjo „Nurnberg“ sporto direktorius Martinas Baderis.„Nurnberg“ klube nuo praėjusios vasaros žaidžia kitas japonas Hiroshi Kiyotake, kuris puikiai pritapo komandoje. Klubas dabar tikisi, kad M.Kanazaki taip pat sėkmingai įsilies į Vokietijos futbolą.M.Kanazaki penkis kartus yra atstovavęs Japonijos rinktinei. Saugas taip pat sužaidė 143 Japonijos lygos mačus ir 11 kartų rungtyniavo Azijos Čempionų lygoje.


Alexandru Maximas | Reuters/Scanpix nuotr.

„Stuttgart“ klubas pranešė, kad įsigijo Rumunijos rinktinės narį Alexandru Maximą ir su juo pasirašė keturių su puse metų sutartį.22 metų saugas atvyko iš Tirgu Žiu „Pandurii“ klubo už neatskleistą sumą. Verta paminėti, kad šioje Rumunijos komandoje žaidžia ir lietuvis Deividas Matulevičius.„Alexandru Maximas yra labai techniškas futbolininkas, kuris gali žaisti ne vienoje atakuojančio saugo pozicijoje. Tą jis dar ir savo praėjusiame klube. Savo geru žaidimu jis pateko ir į Rumunijos rinktinę. Savo klube toliau tobulinsime jo žaidimą“, - kalbėjo „Stuttgart“ sporto direktorius Fredi Bobičius.Pats A.Maximas sakė: „Stuttgart“ yra puikus klubas. Vokietijos „Bundesliga“ yra viena geriausių lygų pasaulyje ir aš laukiu, kada galėsiu pradėti žaisti joje. Tikiuosi, kad čia sėkmingai tobulėsiu“.


Jozsefas Varga | Reuters/Scanpix nuotr.

Fiurto „Greuther“ klubas pranešė, kad iš Vengrijos „Debreceni“ komandos iki sezono pabaigos pasiskolino atraminį saugą Jozsefą Vargą.

24 metų futbolininkas domino kelis „Premier“ lygos klubus, tačiau pats J.Varga nusprendė persikelti į Vokietiją.

„Greuther“ klubo treneris Mike‘as Buskensas būtinai norėjo sustiprinti klubą, kuris kol kas Vokietijoje užima paskutinę vietą ir nuo saugios zonos juos skiria 12 taškų.

J.Varga prisijungė prie savo tautiečių Zoltano Stieberio, kuris irgi žaidžia „Greuther“ klube. Manoma, kad J.Varga komandoje debiutuos jau savaitgalio rungtynėse su Gelzenkircheno „Schalke“.


Robertas Acquafresca | LaPresse/Scanpix nuotr.

Valensijos „Levante“ pranešė, kad iš „Bologna“ komandos iki sezono pabaigos pasiskolino puolėją Robertą Acquafresca.„Levante“ su šiuo 25 metų italu buvo siejama jau kurį laiką, kadangi klubas norėjo surasti puolimo partnerį Obefami Martinsui.Su klubu buvo siejamas ir Henri Bienvenu, tačiau jį įsigijo „Zaragoza“ klubas, taigi „Levante“ užbaigė R.Acquafresca įsigijimą.Šiame sezone puolėjas žaisti gavo labai nedaug. Jis aikštėje pasirodė vos 7 kartus ir įvarčių nepelnė. „Levante“ vasarą galės pilnai įsigyti šį puolėją.

Valensijos klubas taip pat pranešė, kad pasiekė susitarimą su Atėnų „Panathinaikos“ klubu dėl patyrusio futbolininko Loukaso Vyntra. 31 metų graikas, kuris gali žaisti tiek atraminio saugo, tiek gynėjo pozicijose, jau išvyko į Ispaniją. Pranešama, kad L.Vyntra pasirašys pusantrų metų sutartį.


Diego Buonanotte | AFP/Scanpix nuotr.

„Granada“ pranešė, kad jie iš „Malaga“ komandos įsigijo saugą Diego Buonanotte. Pranešama, kad jis kainavo apie 2,3 milijono eurų.

24 metų futbolininkas, kuris su išvykimu iš Malagos buvo siejamas jau seniai, su „Granada“ pasirašė keturių su puse metų sutartį.

Iš pradžių D.Buonanotte buvo arti perėjimo į „Palermo“ klubą, tačiau šis sandoris nutrūko. Taigi dabar saugą, kuris paskutiniu metu įmušė nemažai įvarčių, įsigijo Ispanijos ekipa.


Nolito | granadacf.es nuotr.


„Granada“ taip pat pranešė, kad iš Lisabonos „Benfica“ klubo iki sezono pabaigos pasiskolino atakuojančio saugo ir puolėjo pozicijose galintį žaisti Nolito.

Už nuomos sutartį „Granada“ sumokėjo 600 tūkstančių eurų. Taip pat verta paminėti, kad Ispanijos ekipa neturės galimybės vasarą pilnai įsigyti Nolito.

„Manimi domėjosi ir „Betis“ klubas, tačiau aš norėjau persikelti į „Granada“, Derybos vyko ilgai, tačiau pagaliau jos užbaigtos sėkmingai. Apie „Granada“ girdėjau tik gerus žodžius. Noriu padėti šiam klubui išlikti Ispanijos lygoje“, - kalbėjo Nolito.


Beto | AFP/Scanpix nuotr.

„Sevilla“ klubas pranešė, kad rado kuo pakeis į Madrido „Real“ išvykusį vartininką Diego Lopezą. Klubas atskleidė, kad iki sezono pabaigos iš „Braga“ klubo pasiskolino vartininką Beto.

Patyręs portugalas Sevilijoje žais iki sezono pabaigos, tačiau vasarą „Sevilla“ galės pilnai išpirkti žaidėjo sutartį. Jei taip klubas padarys, Beto su „Sevilla“ pasirašys dviejų metų sutartį.

Beto šiandien jau treniravosi su „Sevilla“ ir komandai padėti galės jau šį savaitgalį. Jis dėl pagrindinio vartininko vietos kovos su Andresu Palopu.


Diego Rolanas (9 numeris) | AFP/Scanpix nuotr.

„Bordeaux“ klubas pranešė, kad rado pamainą į „Newcastle“ klubą išvykusiam Yoanui Gouffranui. Į komandą iš „Defonsor Sporting“ atvyko jaunasis Diego Rolanas.Penktą vietą kol kas Prancūzijoje užimantis „Bordeaux“ klubas nepranešė nei sutarties detalių, nei perėjimo sumos, tačiau puolėjas tikrai pasirašė ilgalaikę sutartį.Į Prancūziją D.Rolanas atvyks kiek vėliau, kadangi dabar puolėjas dalyvauja Pietų Amerikos jaunimo čempionate, kuriame atstovauja Urugvajaus rinktinei. Šis turnyras baigsis vasario 3 dieną.19 metų D.Rolanas už „Defonsor Sporting“ klubą yra sužaidęs 37 mačus ir per juos įmušė net 19 įvarčių. Gera puolėjo forma ir suviliojo „Bordeaux“ ekipą.


Adrienas Rabiotas | tfc.info nuotr.

„Toulouse“ klubas pranešė, kad jų komandą sustiprino du žaidėjai. Iš Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos buvo pasiskolintas saugas Adrienas Rabiotas, o iš „Al Hilal“ – atraminis saugas Adilas Hermachas.

19 metų A.Rabiotas šiame sezone debiutavo PSG klube ir ten sužaidė 8 mačus. Saugas turi labai daug potencialo, o „Toulouse“ klube prancūzas gaus daugiau laiko aikštelėje nei jam jo gali suteikti Paryžiaus klubas.


Adilas Hermachas | tfc.info nuotr.


„Toulouse“ gretose A.Rabiotas pakeis į „Newcastle“ išvykusį Moussa Sissoko. Naujajame klube A.Rabiotas vilkės 6 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Tuo metu atraminis saugas A.Hermachas, kuris neseniai sugrįžo iš Afrikos Nacijų taurės kai iš jos iškrito Maroko rinktinė, į Prancūzija laikinai keliasi iš Saudo Arabaijos „Al Hilal“ komandos.

Nemažai patirties Prancūzijoje turintis A.Hermachas į šią šalį grįžta po pusantrų metų pertraukos. „Toulouse“ gretose jis vilkės 22 numeriu pažymėtus marškinėlius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų