„Žalgiris“
Pratęsimas, 5 min.
105
:
97
Atsinaujins po sek
„AX Armani“
Karolina Banel | Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Karolina Banel | Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Obertiliache (Austrija) tęsiasi pasaulio jaunimo biatlono čempionatas, kuriame trečiadienį merginos ir vaikinai varžėsi individualiose lenktynėse.

Geriausiai iš Lietuvos merginų 12,5 km distancijoje sekėsi 19-metei Karolinai Banel, kuri šaudykloje suklydo 5 kartus, o distanciją įveikė per 49 minutes 28.5 sekundės ir užėmė 51-ąją vietą.

Prasčiau šį kartą pasirodė 19-metė Marija Kaznačenko, kuri nepataikė į 9 taikinius, todėl gavo net 9 baudos minutes ir tarp 66 finišavusių sportininkių liko 62-a (52:42.5).

Pasaulio čempione tapo 2 baudos minutes gavusi vokietė Laura Dahlmeier (39:48.2). K.Banel ir M.Kaznačenko nuo nugalėtojos atsiliko atitinkamai 9 min. 40.3 sek. ir 12 min. 54.3 sek.

Sidabro medalis atiteko austrei Theresai Hauser (40:32.1), o bronza tenkinosi dar viena vokietė Franziska Preuss (40:49.8). Abi sportininkės šaudykloje suklydo po du kartus.



Nesėkmingai šį kartą pasirodė 19-metis Nikolajus Kondratovas, dalyvavęs individualiose 15 km lenktynėse. Lietuvis gavo net 10 baudos minučių ir užfiksavęs 56 min. 37.4 sek. laiką aplenkė 3 varžovus bei užėmė 88-ąją vietą, tačiau vėliau buvo diskvalifikuotas.

Dar kartą pasaulio jaunimo čempionu tapo rusas Aleksandras Loginovas (40:42.2). Sidabro medaliu pasidabino kroatas Dino Butkovičius (41:33.1), o bronzos – prancūzas Clementas Dumontas (41:38.2).

Ketvirtadienį merginos ir vaikinai varžysis jaunių grupės estafečių varžybose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

LKL 2019/2020

02-29 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Sintek-Dzūkija“
02-29 „Juventus“ 17:00 „Rytas“
02-29 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
03-01 „Šiauliai“ 17:00 „Nevėžis“
03-01 „CBet“ 17:00 „Žalgiris“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-29 Aston Villa 02 : 00 Sheffield United
Šeš 02-29 Brighton & Hov… 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 02-29 West Ham United 17 : 00 Southampton
Šeš 02-29 AFC Bournemouth 17 : 00 Chelsea
Šeš 02-29 Newcastle United 17 : 00 Burnley
Šeš 02-29 Watford 19 : 30 Liverpool
Sek 03-01 Manchester City 02 : 00 Arsenal
Sek 03-01 Tottenham Hotspur 16 : 00 Wolverhampton …
Sek 03-01 Everton 16 : 00 Manchester United