„Liverpool“
46 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Mario Gomezas | Scanpix nuotr.

Mario Gomezas | Scanpix nuotr.

Vokietijos rinktinės stovykloje – niūrios žinios. Nors komanda pateko į Europos čempionato pusfinalį, ji turės verstis be pagrindinio puolėjo Mario Gomezo paslaugų.

30 metų patyręs futbolininkas traumą patyrė vakarykštėje dvikovoje su Italija ir negalėjo tęsti rungtynių bei buvo pakeistas 72 minutę. Po mačo atlikti tyrimai parodė, jog jam įplyšo pakinklinė sausgyslė ir dėl šios priežasties žaidėjas turės pamiršti apie futbolą artimiausias savaites.

„Tai yra kartus nusivylimas, kai lemiamuose turnyro etapuose žaidėjai yra išbraukiami iš rikiuotės. Mūsų mintys yra su Mario. Jis čempionate nuveikė gerą darbą ir padėjo mums įvairiais būdais. Dabar mums reikia apmąstyti savo taktikas ir bandyti verstis be jo. Mūsų sudėtis yra pakankamai kokybiška, kad tai padarytų ir pasitikiu visais žaidėjais“, – sakė „Mannshaft“ treneris Joachimas Lowas.

Neramios žinios taip pat yra dėl saugų Bastiano Schweinsteigerio ir Sami Khediros. Pirmasis susižalojo kelį, o antrasis pajutęs šlaunies skausmus paliko aikštę mače su Italija vos po 16 minučių. Vokietijos futbolo federacija oficialiame pranešime teigia, kad dar nėra aišku, ar jie bus pasiruošę ketvirtadienio pusfinalio rungtynėms ir jų fizinė būklė bus stebima kasdien.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų