Edvinas Girdvainis | piast-gliwice.eu nuotr.

Edvinas Girdvainis | piast-gliwice.eu nuotr.

Lietuvos rinktinėje sužibėjęs vidurio gynėjas Edvinas Girdvainis paliko Ispaniją ir grįžo arčiau Lietuvos. Futbolininkas sukirto rankomis su Lenkijos „Ekstraklasa“ klubu Glivicių „Piast“.

23-ejų metų klaipėdietis su nauja komanda pasirašė sutartį, kuri galios iki 2019 metų vasaros.

Lenkų ekipa praėjusį sezoną nacionalinėse pirmenybėse užėmė antrą vietą ir tapo šalies vicečempione. Ateinantį sezoną ji žais UEFA Europos lygos atrankoje, o savo pasirodymą pradės nuo antrojo etapo. Jame klubo laukia akistata su „Goteborg“ (Švedija) ir „Llandudno Town“ (Velsas) poros laimėtoju.

Pats E.Girdvainis praėjusį sezoną žaidė trečiame pagal pajėgumą Ispanijos futbolo čempionate, kur gynė „Marbella“ komandos garbę.

Futbolininkas savo vertę pakėlė po Lietuvos rinktinės kontrolių rungtynių. Ypač gerai gynėjas pasirodė paskutinėse rungtynėse Lenkijoje su vietos nacionaline ekipa, su kuria lietuviai sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Tautietis
2016-06-28 20:46:51
dabar jau viskas jo rankose. jei per sezoną sugebėjo iš ispanų trečios į lenkų antrą pagal gerumą komandą patekti, tai po to sezono gali dar kažkur iškilti. dirbk Edvinai ir viskas bus gerai!
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton