„Barcelona“
90+5 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Real“
Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

 Ar nepakartos italai 2014 metų scenarijaus?

Švedai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Airija, formaliai silpniausiu varžovu grupėje, ir apsunkino savo galimybes patekti į kitą etapą. Tuo tarpu italai pirmame mače pademonstravo bene brandžiausią futbolą, kokį kol kas matėme „Euro 2016”, ir nugalėjo belgus 2:0. „Tai buvo išties geras pasirodymas ir mes startavome sėkmingiausiai, kaip tik galėjome, bet mes dar nieko nepasiekėme“, - sakė italų strategas Antonio Conte.

Pirmą Europos čempionato mačą italai laimėjo pirmą kartą nuo 2000 metų, tačiau nepaisant kluptelėjimų starte 2004, 2008 ir 2012 metų pirmenybėse, visus tris kartus į kitą etapą Italijos rinktinė pateko. O štai 2014 metų pasaulio čempionatą italai pradėjo daug žadėjusia pergale 2:1 prieš anglus, tačiau kitus du mačus pralaimėjo Urugvajui bei Kosta Rikai ir iš grupės neišsikapstė.

Ibrahimovičius vs. Chielini: kas laimės mikrodvikovą?

Zlatanas Ibrahimovičius 2004 metais įspūdingu akrobatiniu įvarčiu, bene pradėjusiu vadinamąją „Ibracadabra“ erą, pasižymėjo mače su italais, išplėšdamas lygiąsias. Tuomet jam buvo vos 23-eji. Italijos rinktinė puikiai žino, kaip reikia stabdyti Ibrą, bet ar pavyks? „Asmeniškai man, Giorgio Chielini yra pats kiečiausias ir šiurkščiausiai asmeniškai besiginantis gynėjas, nuo kurio nukenčiu labiausiai. Jis tau nepalieka nė mažiausios erdvės. Jis net neleidžia tau kvėpuoti“, – apie būsimą tiesioginį oponentą kalbėjo Ibrahimovičius. Nėra abejonės, kad nuo šios mikrodvikovos priklausys labai daug.

Kroatai ir čekai tradiciškai reikalus spręs pirmajame kėlinyje?

Čekų puolėjas Tomašas Necidas teigia, kad Čekijos rinktinė su kroatais žais atviresnį futbolą nei tai darė mače su Ispanija. Čekijos ir Kroatijos rinktinės iki šiol buvo susitikusios vos du kartus. Abu kartus – draugiškuose mačuose. Kartą laimėjo kroatai, kartą užfiksuotos lygiosios. Šiame Europos čempionate 72 proc. įvarčių pelnyti antruosiuose kėliniuose, tačiau Kroatijos ir Čekijos mačuose 6 iš 8 įvarčių buvo įmušti pirmuosiuose kėliniuose.

Ar sužibės Arda Turanas?

Arda Turanas yra neabejotinas Turkijos rinktinės lyderis, tačiau mače su kroatas buvo visiškai blankus ir iš aikštės buvo išimtas 65 minutę. Pirmajame turnyro rate Turanas buvo vienas labiausiai kritikuojamų žaidėjų. Fatihas Terimas, turkų treneris, teigė, kad žaidybinės praktikos stoka „Barcelona“ klube nepadarė jokios neigiamos įtakos Turano žaidimui, bet, akivaizdu, kad Turkijai reikia ryškesnio Turano, jei tikisi sėkmės Prancūzijoje.

Kiek tęsis rekordinė ispanų serija?

2008 metais, būdamas vos 21-erių, Turanas daug prisidėjo, kad turkai pasiektų Europos čempionato pusfinalį, tačiau šįkart vien išsikapstyti iš grupės bus itin sunku. Kitas varžovas – Ispanijos rinktinė, kuri Europos čempionatuose nepralaimi 13 rungtynių iš eilės (W10 D3). Tai ilgiausia tokia serija turnyro istorijoje. Be to, jau 600 minučių žemyno pirmenybėse ispanai žaidžia nepraleisdami įvarčio. Tai taip pat rekordinė serija. 

Premija Lažyboms

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų