Preliminarus Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių Lietuvos atstovų startų tvarkaraštis (5)
Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.
Iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių jau liko mažiau nei 50 dienų, o garantuotą vietą žaidynėse jau turi 68 atletai iš Lietuvos - 47 vyrai ir 21 moteris.
Lietuvos atstovai dalyvaus šešiolikoje skirtingų sporto šakų. Daugiausiai atstovų turės lengvosios atletikos federacija (18 atletų), krepšinis (12 atletų) ir irklavimas (10 atletų).
Tiesa, dėl kelialapių dar galės pakovoti plaukimo ir dviračių atstovai bei tinklininkės.
Rio de Žaneirą ir Lietuvą skiria šešios valandos, todėl daugelis svarbiausių įvykių vyks vakare arba naktį. Sportas.lt pateikia preliminarius Lietuvos atstovų startų tvarkaraščius olimpiadoje.
Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija prasidės rugpjūčio 6-ą dieną 02:00 val. Lietuvos laiku, o uždarymo - rugpjūčio 22 02:00 val. Lietuvos laiku.
Krepšinis
Atletas | Grupės varžybos | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalai |
Krepšinio rinktinė |
rugpjūčio 7 rugpjūčio 9 rugpjūčio 11 rugpjūčio 13 rugpjūčio 15 |
rugpjūčio 17 |
rugpjūčio 19 21:30 01:00 |
rugpjūčio 21 17:30 21:45 |
Plaukimas
Atletas | Rungtis | Atranka | Pusfinalis | Finalas |
Rūta Meilutytė | 100 m krūtine | rugpjūčio 7 19:00-21:20 |
rugpjūčio 8 4:00-6:15 |
rugpjūčio 9 |
Simonas Bilis | 50 m laisvu stiliumi | rugpjčio 11 19:00-21:15 |
rugpjčio 12 4:00-5:55 |
rugpjčio 13 4:00-5:30 |
Simonas Bilis | 100 m laisvu stiliumi | rugpjūčio 9 19:00-20:40 |
rugpjūčio 10 4:00-6:10 |
rugpjūčio 11 4:00-6:25 |
Danas Rapšys | 200 m laisvu stiliumi | rugpjūčio 7 19:00-21:20 |
rugpjūčio 8 4:00-6:15 |
rugpjūčio 9 4:00-6:00 |
Andrius Šidlauskas | 100 m krūtine | rugpjūčio 6 19:00-21:30 |
rugpjūčio 7 4:00-5:55 |
rugpjūčio 8 4:00-6:15 |
Danas Rapšys | 100 m nugara | rugpjūčio 7 19:00-21:20 |
rugpjūčio 8 4:00-6:15 |
rugpjūčio 9 4:00-6:00 |
Danas Rapšys | 200 m nugara | rugpjūčio 10 19:00-21:25 |
rugpjčio 11 4:00-6:25 |
rugpjčio 12 4:00-5:55 |
Giedrius Titenis | 100 m krūtine | rugpjūčio 6 19:00-21:30 |
rugpjūčio 7 4:00-5:55 |
rugpjūčio 8 4:00-6:15 |
Giedrius Titenis | 200 m krūtine | rugpjūčio 9 19:00-20:40 |
rugpjūčio 10 4:00-6:10 |
rugpjūčio 11 4:00-6:25 |
Simonas Bilis |
4x 100 m komb. | rugpjūčio 12 19:00-21:20 |
- | rugpjūčio 14 4:00-5:40 |
Šiuolaikinė penkiakovė
Atletas | Rungtis | Rungtis | Rungtis |
Justinas Kinderis | Fechtavimas
rugpjūčio 18 rugpjūčio 20 |
Plaukimas rugpjūčio 20 |
Jojimas rugpjūčio 20 |
Laura Asadauskaitė Ieva Serapinaitė |
Fechtavimas rugpjūčio 18 rugpjūčio 19 |
Plaukimas rugpjūčio 19 |
Jojimas rugpjūčio 19 |
Boksas
Atletas | Kategorija | Šešioliktfinalis | Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalas |
Evaldas Petrauskas | pirmas pusvidutinis svoris (64 kg.) |
rugpjūčio 10 |
rugpjūčio 11 |
rugpjūčio 16 17:00-19:15 23:00-01:45 |
rugpjūčio 19 20:00-22:30 |
rugpjūčio 21 20:00-22:00 |
Eimantas Stanionis |
pusvidutinis svoris |
rugpjūčio 8 |
rugpjūčio 11 |
rugpjūčio 13 17:00-20:00 23:00-02:00 |
rugpjūčio 15 17:00-19:15 23:00-01:45 |
rugpjūčio 17 20:00-23:00 |
Imtynės
Atletas | Kvalifikacija | Finalai |
Edgaras Venckaitis | rugpjūčio 16 16:00-19:00 |
rugpjūčio 16 22:00-01:00 |
Dziudo
Atletas | Kvalifikacija | Finalai |
Edgaras Venckaitis | rugpjūčio 16 16:00-19:00 |
rugpjūčio 16 22:00-01:00 |
Šaudymas
Atletas | 1 atranka | 2 atranka ir finalas |
Ronaldas Račinskas | rugpjūčio 12 15:00-22:30 |
rugpjūčio 13 15:00-22:45 |
Tenisas
Atletas | 1 etapas | 2 etapas | Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalai |
Ričardas Berankis | rugpjūčio 6, 7 17:00-02:00 |
rugpjūčio 8, 9 17:00-02:00 |
rugpjūčio 10 17:00-02:00 |
rugpjūčio 11 18:00-02:00 |
rugpjūčio 12 18:00-02:00 |
rugpjūčio 13, 14 18:00-02:00 |
Dviračiai
Atletas | Rungtis | Atranka | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalas |
Ramūnas Navardauskas | Lenktynės | - | - | - | rugpjūčio 6 15:30-22:10 |
Daiva Tušlaitė | Lenktynės | - | - | - | rugpjūčio 7 18:30-22:10 |
Simona Krupeckaitė | Sprintas | rugpjūčio 14, 15 22:00-02:00 |
rugpjūčio 16 16:00-17:50 22:00-00:50 |
rugpjūčio 16 16:00-17:50 22:00-00:50 |
rugpjūčio 16 16:00-17:50 22:00-00:50 |
Simona Krupeckaitė | Keirinas | rugpjūčio 13 16:00-17:40 |
rugpjūčio 13 22:00-02:25 |
Sunkioji atletika
Atletas | Rovimas ir Stūmimas |
Aurimas Didžbalis | rugpjūčio 13 21:30-23:30 01:00-03:00 |
Gimnastika
Atletas | Sportinė gimnastika |
Robertas Tvorogalas |
rugpjūčio 6 rugpjūčio 10 rugpjūčio 14 rugpjūčio 15 rugpjūčio 16 |
Lengvoji atletika
Atletas | Rungtis | Kvalifikacija | Pusfinalis | Finalas |
Valdas Dopolskas | Maratonas | - | - | rugpjūčio 21 15:30 |
Remigijus Kančys | Maratonas | - | - | rugpjūčio 21 15:30 |
Arturas Mastianica | 50 km ėjimas | - | - | rugpjūčio 19 14:00 |
Tadas Šuškevičius | 50 km ėjimas | - | - | rugpjūčio 19 14:00 |
Marius Šavelskis | 20 km ėjimas | - | - | rugpjūčio 12 20:30 |
Marius Žiūkas | 20 km ėjimas | - | - | rugpjūčio 12 20:30 |
Neringa Aidietytė | 20 km ėjimas | - | - | rugpjūčio 19 20:30 |
Živilė Vaiciukevičiūtė | 20 km ėjimas | - | - | rugpjūčio 19 20:30 |
Brigita Virbalytė-Dimšienė |
20 km ėjimas | - | - | rugpjūčio 19 20:30 |
Eglė Balčiūnaitė | 800 m bėgimas | rugpjūčio 17 16:55 |
rugpjūčio 19 03:15 |
rugpjūčio 21 03:15 |
Rasa Drazdauskaitė | Maratonas | - | - | rugpjūčio 14 15:30 |
Diana Lobačevskė | Maratonas | rugpjūčio 14 15:30 |
||
Vaida Žūsinaitė | Maratonas | - | - | rugpjūčio 14 15:30 |
Eglė Staišiūnaitė | 400 m bėgimas per kliūtis | rugpjūčio 16 03:30 |
rugpjūčio 17 03:35 |
rugpjūčio 19 04:15 |
Andrius Gudžius | Disko metimas | rugpjūčio 12 15:30 16:55 |
- | rugpjūčio 13 16:50 |
Zinaida Sendriūtė | Disko metimas | rugpjūčio 15 02:30 03:50 |
- | rugpjūčio 16 17:20 |
Airinė Palšytė | Šuolis į aukštį | rugpjūčio 10 16:00 |
- | rugpjūčio 21 02:30 |
Baidarės
Atletas | Rungtis | Atranka, pusfinalis | Finalas |
Ignas Navakauskas | K-1 200 m |
rugpjūčio 19 |
rugpjūčio 20 |
Henrikas Žustautas |
C-1 200 m |
rugpjūčio 17 |
rugpjūčio 18 |
Aurimas Lankas | K-2 200 m | rugpjūčio 17 15:00-17:05 |
rugpjūčio 18 15:00-16:30 |
Edvinas Ramanauskas | K-2 200 m | rugpjūčio 17 15:00-17:05 |
rugpjūčio 18 15:00-16:30 |
Ričardas Nekriošius | K-2 1000 m | rugpjūčio 17 15:00-17:05 |
rugpjūčio 18 15:00-16:30 |
Andrej Olijnik | K-2 1000 m | rugpjūčio 17 15:00-17:05 |
rugpjūčio 18 15:00-16:30 |
Buriavimas
Atletas | Rungtis | Datos |
Juozas Bernotas | RS:X |
rugpjūčio 8, 9, 11, 12, 14 |
Gintarė Scheidt |
Laser Radial |
rugpjūčio 8, 9, 10, 12, 13, 15 |
Irklavimas
Atletas | Rungtis | Laikas |
Mindaugas Griškonis | Vienvietė valtis |
rugpjūčio 6 rugpjūčio 7 rugpjūčio 8 rugpjūčio 9 rugpjūčio 10 rugpjūčio 11 rugpjūčio 12 rugpjūčio 13 |
Armandas Kelmelis Saulius Ritter |
Dvivietė valtis |
rugpjūčio 6 rugpjūčio 7 rugpjūčio 8 rugpjūčio 9 rugpjūčio 10 rugpjūčio 11 rugpjūčio 12 |
Aurimas Adomavičius Martynas Džiaugys Žygimantas Gališanskis Dominykas Jančionis |
Keturvietė valtis |
rugpjūčio 6 rugpjūčio 8 rugpjūčio 10 |
Lina Šaltytė | Vienvietė valtis |
rugpjūčio 6 rugpjūčio 7 rugpjūčio 8 rugpjūčio 9 rugpjūčio 10 rugpjūčio 11 rugpjūčio 12 rugpjūčio 13 |
Milda Valčiukaitė Donata Vištartaitė |
Dvivietė valtis |
rugpjūčio 6 rugpjūčio 7 rugpjūčio 8 rugpjūčio 9 rugpjūčio 10 rugpjūčio 11 rugpjūčio 12 |
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.