Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

Iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių jau liko mažiau nei 50 dienų, o garantuotą vietą žaidynėse jau turi 68 atletai iš Lietuvos - 47 vyrai ir 21 moteris.

Lietuvos atstovai dalyvaus šešiolikoje skirtingų sporto šakų. Daugiausiai atstovų turės lengvosios atletikos federacija (18 atletų), krepšinis (12 atletų) ir irklavimas (10 atletų).

Tiesa, dėl kelialapių dar galės pakovoti plaukimo ir dviračių atstovai bei tinklininkės.

Rio de Žaneirą ir Lietuvą skiria šešios valandos, todėl daugelis svarbiausių įvykių vyks vakare arba naktį. Sportas.lt pateikia preliminarius Lietuvos atstovų startų tvarkaraščius olimpiadoje.

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija prasidės rugpjūčio 6-ą dieną 02:00 val. Lietuvos laiku, o uždarymo - rugpjūčio 22 02:00 val. Lietuvos laiku.

Krepšinis

Atletas Grupės varžybos Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalai
Krepšinio rinktinė

rugpjūčio 7
20:15

rugpjūčio 9
01:00

rugpjūčio 11
04:30

rugpjūčio 13
01:00

rugpjūčio 15
04:30

rugpjūčio 17
17:00
20:30
00:45
04:15

rugpjūčio 19
21:30
01:00
rugpjūčio 21
17:30
21:45

Plaukimas

Atletas Rungtis Atranka Pusfinalis Finalas
Rūta Meilutytė 100 m krūtine rugpjūčio 7
19:00-21:20
rugpjūčio 8
4:00-6:15

rugpjūčio 9
4:00-6:00

Simonas Bilis 50 m laisvu stiliumi rugpjčio 11
19:00-21:15
rugpjčio 12
4:00-5:55
rugpjčio 13
4:00-5:30
Simonas Bilis 100 m laisvu stiliumi rugpjūčio 9
19:00-20:40
rugpjūčio 10
4:00-6:10
rugpjūčio 11
4:00-6:25
Danas Rapšys 200 m laisvu stiliumi rugpjūčio 7
19:00-21:20
rugpjūčio 8
4:00-6:15
rugpjūčio 9
4:00-6:00
Andrius Šidlauskas 100 m krūtine rugpjūčio 6
19:00-21:30
rugpjūčio 7
4:00-5:55
rugpjūčio 8
4:00-6:15
Danas Rapšys 100 m nugara rugpjūčio 7
19:00-21:20
rugpjūčio 8
4:00-6:15
rugpjūčio 9
4:00-6:00
Danas Rapšys 200 m nugara rugpjūčio 10
19:00-21:25
rugpjčio 11
4:00-6:25
rugpjčio 12
4:00-5:55
Giedrius Titenis 100 m krūtine rugpjūčio 6
19:00-21:30
rugpjūčio 7
4:00-5:55
rugpjūčio 8
4:00-6:15
Giedrius Titenis 200 m krūtine rugpjūčio 9
19:00-20:40
rugpjūčio 10
4:00-6:10
rugpjūčio 11
4:00-6:25

Simonas Bilis
Danas Rapšys
Giedrius Titenis
Dar nepaskelbtas

4x 100 m komb. rugpjūčio 12
19:00-21:20
- rugpjūčio 14
4:00-5:40

Šiuolaikinė penkiakovė

Atletas Rungtis Rungtis Rungtis
Justinas Kinderis Fechtavimas

rugpjūčio 18
20:30-23:30

rugpjūčio 20
18:00-19:30

Plaukimas

rugpjūčio 20
16:00-16:30

Jojimas
Komb. rungtis

rugpjūčio 20
21:00-01:00

Laura Asadauskaitė
Ieva Serapinaitė

Fechtavimas

rugpjūčio 18
16:00-19:00

rugpjūčio 19
18:00-19:30

Plaukimas

rugpjūčio 19
16:00-16:30

Jojimas
Komb. rungtis

rugpjūčio 19
21:00-01:00
 

Boksas

Atletas Kategorija Šešioliktfinalis Aštuntfinalis Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalas
Evaldas Petrauskas pirmas pusvidutinis svoris
(64 kg.)

rugpjūčio 10
17:00-20:00
23:00-02:00

rugpjūčio 11
17:00-20:00
23:00-02:00

rugpjūčio 16
17:00-19:15
23:00-01:45
rugpjūčio 19
20:00-22:30
rugpjūčio 21
20:00-22:00
Eimantas Stanionis

pusvidutinis svoris
(69 kg.)

rugpjūčio 8
17:00-19:15
23:00-01:15

rugpjūčio 11
17:00-20:00
23:00-02:00

rugpjūčio 13
17:00-20:00
23:00-02:00
rugpjūčio 15
17:00-19:15
23:00-01:45
rugpjūčio 17
20:00-23:00

Imtynės

Atletas Kvalifikacija Finalai
Edgaras Venckaitis rugpjūčio 16
16:00-19:00
rugpjūčio 16
22:00-01:00

Dziudo

Atletas Kvalifikacija Finalai
Edgaras Venckaitis rugpjūčio 16
16:00-19:00
rugpjūčio 16
22:00-01:00

Šaudymas

Atletas 1 atranka 2 atranka ir finalas
Ronaldas Račinskas rugpjūčio 12
15:00-22:30
rugpjūčio 13
15:00-22:45

Tenisas

Atletas 1 etapas 2 etapas Aštuntfinalis Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalai
Ričardas Berankis rugpjūčio 6, 7 
17:00-02:00
rugpjūčio 8, 9 
17:00-02:00
rugpjūčio 10 
17:00-02:00
rugpjūčio 11 
18:00-02:00
rugpjūčio 12 
18:00-02:00
rugpjūčio 13, 14 
18:00-02:00

Dviračiai

Atletas Rungtis Atranka Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalas
Ramūnas Navardauskas Lenktynės - - - rugpjūčio 6
15:30-22:10
Daiva Tušlaitė Lenktynės - - - rugpjūčio 7
18:30-22:10
Simona Krupeckaitė Sprintas rugpjūčio 14, 15
22:00-02:00
rugpjūčio 16
16:00-17:50
22:00-00:50
rugpjūčio 16
16:00-17:50
22:00-00:50
rugpjūčio 16
16:00-17:50
22:00-00:50
Simona Krupeckaitė Keirinas rugpjūčio 13
16:00-17:40
    rugpjūčio 13
22:00-02:25

Sunkioji atletika

Atletas Rovimas ir Stūmimas
Aurimas Didžbalis rugpjūčio 13
21:30-23:30
01:00-03:00

Gimnastika

Atletas Sportinė gimnastika
Robertas Tvorogalas

rugpjūčio 6
16:30-19:30
20:30-23:00
00:30-03:00

rugpjūčio 10
22:00-01:00

rugpjūčio 14
20:00-23:00

rugpjūčio 15
20:00-22:15

rugpjūčio 16
20:00-22:15

Lengvoji atletika

Atletas Rungtis Kvalifikacija Pusfinalis Finalas
Valdas Dopolskas Maratonas - - rugpjūčio 21
15:30
Remigijus Kančys Maratonas - - rugpjūčio 21
​15:30
Arturas Mastianica 50 km ėjimas - - rugpjūčio 19
14:00
Tadas Šuškevičius 50 km ėjimas - - rugpjūčio 19
​14:00
Marius Šavelskis 20 km ėjimas - - rugpjūčio 12
20:30
Marius Žiūkas 20 km ėjimas - - rugpjūčio 12
​20:30
Neringa Aidietytė 20 km ėjimas - - rugpjūčio 19
​20:30
Živilė Vaiciukevičiūtė 20 km ėjimas - - rugpjūčio 19
​20:30

Brigita Virbalytė-Dimšienė

20 km ėjimas - - rugpjūčio 19
​20:30
Eglė Balčiūnaitė 800 m bėgimas rugpjūčio 17
16:55
rugpjūčio 19
03:15
rugpjūčio 21
03:15
Rasa Drazdauskaitė Maratonas - - rugpjūčio 14
15:30
Diana Lobačevskė Maratonas     rugpjūčio 14
​15:30
Vaida Žūsinaitė Maratonas - - rugpjūčio 14
​15:30
Eglė Staišiūnaitė 400 m bėgimas per kliūtis rugpjūčio 16
03:30
rugpjūčio 17
03:35
rugpjūčio 19
04:15
Andrius Gudžius Disko metimas rugpjūčio 12
15:30
16:55
- rugpjūčio 13
16:50
Zinaida Sendriūtė Disko metimas rugpjūčio 15
02:30
03:50
- rugpjūčio 16
17:20
Airinė Palšytė Šuolis į aukštį rugpjūčio 10
16:00
- rugpjūčio 21
02:30

Baidarės

Atletas Rungtis Atranka, pusfinalis Finalas
Ignas Navakauskas K-1 200 m

rugpjūčio 19
15:00-16:45

rugpjūčio 20
15:00-16:20

Henrikas Žustautas

C-1 200 m

rugpjūčio 17
15:00-17:05

rugpjūčio 18
15:00-16:30

Aurimas Lankas K-2 200 m rugpjūčio 17
15:00-17:05
rugpjūčio 18
15:00-16:30
Edvinas Ramanauskas K-2 200 m rugpjūčio 17
15:00-17:05
rugpjūčio 18
15:00-16:30
Ričardas Nekriošius K-2 1000 m rugpjūčio 17
15:00-17:05
rugpjūčio 18
15:00-16:30
Andrej Olijnik K-2 1000 m rugpjūčio 17
15:00-17:05
rugpjūčio 18
15:00-16:30

Buriavimas

Atletas Rungtis Datos
Juozas Bernotas RS:X

rugpjūčio 8, 9, 11, 12, 14
19:00-23:30

Gintarė Scheidt

Laser Radial

rugpjūčio 8, 9, 10, 12, 13, 15
19:00-23:30

Irklavimas

Atletas Rungtis Laikas
Mindaugas Griškonis Vienvietė valtis

rugpjūčio 6
14:30-19:10

rugpjūčio 7
14:30-18:30

rugpjūčio 8
14:30-17:10

rugpjūčio 9
14:30-17:50

rugpjūčio 10
14:30-18:50

rugpjūčio 11
14:30-17:40

rugpjūčio 12
14:30-17:40

rugpjūčio 13
14:30-17:40

Armandas Kelmelis
Saulius Ritter

Dvivietė valtis

rugpjūčio 6
14:30-19:10

rugpjūčio 7
14:30-18:30

rugpjūčio 8
14:30-17:10

rugpjūčio 9
14:30-17:50

rugpjūčio 10
14:30-18:50

rugpjūčio 11
14:30-17:40

rugpjūčio 12
14:30-17:40

Aurimas Adomavičius
Martynas Džiaugys
Žygimantas Gališanskis
Dominykas Jančionis
Keturvietė valtis

rugpjūčio 6
14:30-19:10

rugpjūčio 8
14:30-17:10

rugpjūčio 10
14:30-18:50

Lina Šaltytė Vienvietė valtis

rugpjūčio 6
14:30-19:10

rugpjūčio 7
14:30-18:30

rugpjūčio 8
14:30-17:10

rugpjūčio 9
14:30-17:50

rugpjūčio 10
14:30-18:50

rugpjūčio 11
14:30-17:40

rugpjūčio 12
14:30-17:40

rugpjūčio 13
14:30-17:40

Milda Valčiukaitė
Donata Vištartaitė
Dvivietė valtis

rugpjūčio 6
14:30-19:10

rugpjūčio 7
14:30-18:30

rugpjūčio 8
14:30-17:10

rugpjūčio 9
14:30-17:50

rugpjūčio 10
14:30-18:50

rugpjūčio 11
14:30-17:40

rugpjūčio 12
14:30-17:40

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti (1)
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų