„Real“
74 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
„Deportivo Alaves“
Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

 Antradienį Rusijos plaukimo federaciją išplatino sportininkų sąrašą, kurie buvo įtraukti į šalies olimpinę rinktinę. Tarp jų atsidūrė ir į dopingo skandalą įsivėlusi 24-erių metų Julija Jefimova.

Pagrindinė Rūtos Meilutytės varžovė plaukime krūtine anksčiau paskelbtame preliminariame olimpinės rinktinės sąraše nebuvo atsidūrusi, bet situacija pasikeitė po to, kai tarptautinė vandens sporto šakų federacija (FINA) panaikino rusės suspendavimą ir leido jai sugrįžti į varžybas.

Tiesa, J.Jefimovos įtraukimas į šį sąrašą dar negarantuoja, jog rusė galės startuoti Rio de Žaneiro olimpiadoje. Tai turės nuspręsti sporto arbitražo teismas. Tikėtasi, kad sprendimas dėl J.Jefimovos bus priimtas gegužės 31-ą dieną, bet bylos svarstymas buvo atidėtas neapibrėžtam laikui.

Julija Jefimova | asmeninio archyvo nuotr.

Julija Jefimova | asmeninio archyvo nuotr.

Sportas.lt primena, jog J.Jefimova dopingo kontrolieriams įkliuvo dėl meldoniumo vartojimo. Tai jau antras atvejis rusės karjeroje, kai ji pagauta dėl dopingo vartojimo. Dėl šios priežasties buvo spėjama, kad J.Jefimova gali būti diskvalifikuota iki „gyvos galvos“, tačiau nedidelė meldoniumo koncentracija mėginyje suteikė vilčių rusei pritaikyti amnestiją.

Kita garsi Rusijos sportininkė Marija Šarapova dėl meldoniumo vartojimo buvo nubausta skaudžiai – jai skirta 2 metų diskvalifikacija, nors tenisininkė dėl dopingo įkliuvo pirmą kartą karjeroje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

2016-06-15 17:26:31
Pagrindinė konkurentė Rūtai būtų King, jei tik amerikašos tą malalietką paims į rinktinę.
Atsakyti
Buo
2016-06-15 14:53:56
Puiki naujiena. Vėl suduota į nosį elfams. O taip jau džiaugėsi, kad Meilutytė be konkurencijos laimės. Turiu nuvilti - bus problemų ne tik su Jefimova, bet ir Atkinson, Johansson, amerikietėmis.
Atsakyti
2016-06-15 14:33:13
ją pisčiau, jei ruskė nebūtų, dėjau ant olimpiados, narkomanių stervų prisirinks, nesukčiausi - nelaimėsi. sportu nebesidomiu.
Atsakyti
Rolas
2016-06-15 11:54:34
Nesąmonė...
Atsakyti