Kevinas Constantas | AP/Scanpix nuotr.

Kevinas Constantas | AP/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubas atliko mainus su „Genoa“ ekipa. „Milan“ klube rungtyniavęs gynėjas Francesco Acerbi keliasi į „Genoa“ klubą, o už tai „Milan“ gavo pusę teisių į saugą Keviną Constantą.

Šie abu žaidėjai į „Milan“ persikėlė praėjusią vasarą iš „Genoa“ ekipos. Tada „Milan“ tapo F.Acerbi bendrasavininku, o K.Constantas į Milaną persikėlė nuomos pagrindais su galimybe ateinančią vasarą jo sutartį išpirkti už 8 milijonus eurų.

Vakar „Genoa“ prezidentas Enrico Preziosi bei „Milan“ vice-prezidentas Adriano Galliani turėjo ilgas derybas po kurių ir susitarė dėl šių dviejų žaidėjų likimo.


F.Acerbi grįžta į Genujos klubą | LaPresse/Scanpix nuotr.


„Milan“ pranešė, kad turėtas pusę teisių į F.Acerbi jie vėl pardavė „Genoa“ klubui, tačiau už tai gavo pusę teisių į K.Constantą. Taigi F.Acerbi grįžta į „Genoa“ klubą, o K.Constantas lieka Milane.

„Atvirai kalbant, kai sužinojau, kad persikelsiu į „Milan“, negalvojau, kad gausiu tiek daug progų pasireikšti. Žinojau, kad treneris Massimiliano Allegri gerbia mane, todėl aš stengiausi dirbti labai sunkiai, kad įrodyčiau, jog galiu žaisti šiame klube“, - kalbėjo K.Constantas.

„Čia aš atvykau nuomos pagrindais, tačiau visada norėjau likti Milane. Mano agentas man pranešė, kad klubai pradėjo derybas dėl manęs. Esu laimingas, kad liksiu „Milan“ klube, tačiau man geriau būtų, jei klubas būtų išpirkęs visas mano teises“, - užbaigė 25 metų Gvinėjos rinktinės narys.


Mauro Boselli vėl laimės ieškos Italijoje | AFP/Scanpix nuotr.

„Wigan“ klubas pranešė, kad jų komandos puolėjas Mauro Boselli iki sezono pabaigos yra skolinamas Italijos „Palermo“ ekipai.

27 metų argentinietis į „Wigan“ persikėlė 2010 metais už 6 milijonus svarų sterlingų. Visgi Anglijos „Premier“ lygoje puolėjui įsitvirtinti nesisekė.

Taigi M.Boselli per savo laiką „Wigan“ klube jau buvo paskolintas Argentinos „Estudiantes“ klubui bei Italijos „Genoa“ komandai. Šį kartą puolėjas ir vėl keliasi į Italiją. Pirmą kartą jis už Genujos klubą sužaidė vos 7 mačus, bet įmušė 2 įvarčius. Tuo metu „Estudiantes“ klube jis per 29 rungtynes įmušė 11 įvarčių.

Komandos vyriausiasis treneris Roberto Martinezas patvirtino gandus siejančius M.Boselli su „Palermo“ ir pranešė, kad puolėjas išvyko į Italiją.

„Mes susitarėme su „Palermo“ ir Mauro iki sezono pabaigos vyksta į Italiją. Šis sandėris buvo užbaigtas vakar ryte, štai kodėl jo nebuvo FA taurės varžybose“, - kalbėjo R.Martinezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų