Kas iš favoritų geriausiai pasiruošė Europos futbolo čempionatui? (4)

2016.06.08 12:13
Vokietijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Vokietijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

 Jau po dviejų dienų startuosiančiame Europos futbolo čempionate užvirs nuožmi kova dėl nugalėtojų trofėjaus. Prie starto linijos išsirikiavo 24 geriausios senojo žemyno rinktinės. Tačiau ne visų jų kelias į Prancūziją buvo tiesus. Prieš pirmenybių pradžią „TonyBet“ futbolo ekspertai apžvelgė penkių pagrindinių pirmenybių favoritų pasiruošimo čempionatui eigą ir rezultatus. Taip pat pateikiama kiekvienos rinktinės tikimybė laimėti čempionatą, didžiausios netektys, bei kokia dalis iš daugiau nei aštuonių tūkstančių „TonyBet“ organizuojamo, milijono eurų prizinio fondo „EuroMadness“ žaidimo dalyvių komandą pasirinko pirmenybių nugalėtoja.

Prancūzijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Prancūzijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Prancūzija:

Tikimybė laimėti čempionatą: 28,6 proc.; Nugalėtoju pasirinko 29 proc. „EuroMadness“ žaidėjų.

Didžiausios netektys: Karimas Benzema (pašalintas už netinkamą elgesį), Frankas Ribery (baigė karjerą rinktinėje)

Skirtingai nei visos kitos Europos pirmenybėse žaisiančios komandos, prancūzai nedalyvavo atrankoje, todėl ruošėsi tik žaisdami draugiškus susitikimus. Po to, kai pasaulio čempionato ketvirtfinalyje pralaimėjo vėliau čempione tapusiai Vokietijos rinktinei, Prancūzija per dvejus metus iš viso sužaidė dvidešimt draugiškų susitikimų, per kuriuos iškovojo 14 pergalių, du kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė keturis pralaimėjimus. Rezultatas atrodytų neblogas, tačiau Prancūzijos rintinės treneriui Didier Deschampsui prieš grupės kovas nerimą turėtų kelti Albanijos rinktinė, su kuria jo komanda per šį laikotarpį žaidė du kartus ir ne tik neiškovojo pergalių, bet ir kartą pralaimėjo.

Vokietijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Vokietijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Vokietija:

Tikimybė laimėti čempionatą: 21,3 proc.; Nugalėtoju pasirinko 34 proc. „EuroMadness“ žaidėjų.

Didžiausios netektys: Philippas Lahmas (baigė karjerą rinktinėje), Marco Reusas (traumuotas)

Pasaulio čempionų kelias į EURO 2016 tikrai nebuvo rožėmis klotas. Nors savo atrankos grupėje jie ir užėmė pirmąją vietą, tačiau artimiausią persekiotoją Lenkiją aplenkė vos vienu tašku. Besikaudami dėl kelialapio į Prancūziją vokiečiai pralaimėjo dukart – Lenkijos ir Airijos rinktinėms, o draugiškuose mačuose patyrė dar penkias nesėkmes, paskutinę iš kurių – visiškai neseniai žaisdami su Slovakijos rinktine. Norėdami įrodyti savo favoritų statusą Europos čempionate Joachimo Loewo auklėtiniai turės gerokai pasitempti.

Ispanijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Ispanijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Ispanija:

Tikimybė laimėti čempionatą: 16,7 proc.; Nugalėtoju pasirinko 11 proc. „EuroMadness“ žaidėjų.

Didžiausios netektys: Dani Carvajalis (traumuotas), Santi Cazorla (traumuotas), Diego Costa, Fernando Torresas (nepakviesti trenerio sprendimu)

Po fiasko pasaulio čempionate, kuomet titulą gynusi Ispanija neįveikė net grupės etapo, Vicente del Bosques komandos nugalėtojų įvaizdžiui buvo suduotas labai skaudus smūgis. Vis dėlto, vėliau ispanai atsitiesė ir atrankoje į Europos čempionatą, tik kartą pralaimėję Slovakijai, savo grupėje tvirtai užėmė pirmąją vietą. Apskritai nuo praėjusių metų birželio 2012-ųjų Europos čempionai nebuvo pralaimėję net 11 mačų iš eilės, visgi po vakarykštės nesėkmės namuose prieš Gruzijos rinktinę, į Prancūziją jie atvyksta tikrai ne pačios geriausios nuotaikos.

Anglijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Anglijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Anglija:

Tikimybė laimėti čempionatą: 11,1 proc.; Nugalėtoju pasirinko 19 proc. „EuroMadness“ žaidėjų.

Didžiausios netektys: nėra

Kaip ir prieš kiekvieną čempionatą, taip ir šiemet, Anglai puoselėja dideles viltis nutraukti jau 50 metų trunkantį titulų badą. Ir šį kartą jie turi tam rimtų argumentų. Žaidusi vienoje atrankos grupėje su Lietuvos rinktine, Roy‘aus Hodgsono komanda buvo vienintelė, kuriai pavyko laimėti visus 10 mačų. Po to, kai iš pasaulio čempionato pasitraukė jau po grupių etapo, Anglija sužaidė 21-erias rungtynes, per kurias patyrė tik du pralaimėjimus ir du kartus sužaidė lygiosiomis. Taip pat, skirtingai, nei daugumos kitų komandų, Anglijos rinktinės žaidėjams pavyko išvengti rimtų traumų, todėl į Prancūziją atvyko visi geriausi šalies futbolininkai.

Belgijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Belgijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Belgija:

Tikimybė laimėti čempionatą: 10 proc. Nugalėtoju pasirinko 5 proc. „EuroMadness“ žaidėjų.

Didžiausios netektys: Vincentas Kompany (traumuotas)

Jaunoji Belgijos talentų karta pagaliau subrendo ir yra pasiruošusi šturmuoti aukštumas šiame Europos čempionate. Nors jų kelias į Prancūziją ir nebuvo pats lengviausias, tačiau su septyniomis pergalėmis iš dešimties galimų jie savo atrankos grupėje aplenkę Velsą ir Bosniją ir Hercegoviną užėmė pirmąją vietą. Neabejotinai stipriausia Marco Wilmotso treniruojamos komandos dalis – puolimas. Trijų „Premier“ lygos žvaigždžių – Edeno Hazardo, Kevino De Bruyne‘o ir Romelu Lukaku vedami Belgai su 24-iais įvarčiais atrankoje buvo antra rezultatyviausia rinktinė.

Europos futbolo čempionatas Prancūzijoje prasidės jau po dviejų dienų. Būtent tada baigsis ir TonyBet organizuojamas „EuroMadness“ žaidimas, kuriame teisingai pirmenybių eigą atspėjęs žaidėjas laimės vieną milijoną eurų. Pasinaudoti paskutine galimybe laimėti įspūdingą piniginį prizą galite „EuroMadness“ žaidimo puslapyje.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų