Akvilė Stapušaitytė | Scanpix nuotr.

Akvilė Stapušaitytė | Scanpix nuotr.

 Birželio 9-12 dienomis, legendinėje Kauno sporto halėje vyks tarptautinis badmintono turnyras Yonex Lithuania International 2016. Šių metų turnyre laukiamas rekordinis aukšto meistriškumo sportininkų skaičius - 141 dalyvis iš 19 valstybių. Didžiausios sportininkų delegacijos atvyks iš Estijos (16 dalyvių), gausių dalyvių delegacijų bus sulaukta ir iš Prancūzijos, Ukrainos, Lenkijos, Norvegijos, Latvijos, Rusijos. Taip pat atvyks dalyvių ir iš toliau - Islandijos, Pakistano.

Turnyre dalyvaus Rio 2016 Olimpinėms žaidynėms besiruošianti pajėgiausia Lietuvos badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė.

Varžybose taip pat pamatysime ir kitus pajėgiausius Lietuvos badmintonininkus - mišraus dvejeto porą Vytautę Fomkinaitę ir Povilą Bartušį. Šie žaidėjai rodo vis aukštesnį meistriškumo lygį su kiekvienomis varžybomis. Šiais metais ši pora yra skirstyta antra pagal pajėgumą ir turi puikius šansus iškovoti prizinę vietą.

Gerda Voitechovskaja ir V.Fomkinaitė yra atitinkamai 2 ir 3 Lietuvos raketės. Šios sportininkės kartus kovos ir moterų dvejetų kategorijoje. Vyrų dvejetų porą sudarys Edgaras Slušnys ir Karolis Eimutaitis, kurie šiuo metu treniruojasi Kretingos ir Klaipėdos badmintono klubuose. Šiais metais vyrų vienetų kategorijoje aukščiausio rezultato tikimasi iš Povilo Bartušio.

Turnyro tvarkaraštis:

Birželio 9 d. 9.00 – 19.00 vyks kvalifikaciniai žaidimai,

Birželio 10 d. 10.00 – 19.00 vyks 1 ir 2 turnyro ratai,

Birželio 11 d. 11.00-14.00 vyks ketvirtfinaliai, 17:00-21:00 numatomi pusfinaliai.

Birželio 12 d. 10.00-14.00 numatomi finalai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.