Ugnė Mažutaitytė | Organizatorių nuotr.

Ugnė Mažutaitytė | Organizatorių nuotr.

 Kaune tęsiasi atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas ilgajame (50 m) baseine, kuriame penktadienį sužibėjo Ugnė Mažutaitytė.

Moterų 200 m plaukimo nugara finale U.Mažutaitytė užfiksavo 2 min. 12.68 sek. laiką. Ji ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir pagerino sau nuo šių metų priklausiusį Lietuvos rekordą (2:12.83). Tiesa, šios rungties olimpinis „A“ normatyvas siekia 2 min. 10.60 sek.

Sidabras atiteko estei Kaetlin Sepp (2:19.04), o bronza – Erikai Martišiūtei (2:24.11).

Pajėgūs sportininkai susirinko vyrų 50 m plaukimo krūtine finale. Jame greičiausias buvo Giedrius Titenis (27.94), kuris vos nepagerino sau pačiam priklausančio čempionatų rekordo (27.87). Antras atplaukė Europos žaidynių čempionas Andrius Šidlauskas (28.26), o trečias – estas Filippas Provorkovas (28.40).

Kitų penktadienio finalinių rungčių prizininkai:

Moterys, 800 m laisvuoju stiliumi:

1. Greta Gataveckaitė 9:35.80 min.

2. Viktė Labanauskaitė 9:36.21

3. Karina Janulevičiūtė 9:44.04

Vyrai, 400 m laisvuoju stiliumi:

1. Grantas Dapkus 4:06.90

2. Tomas Sungaila 4:14.84

3. Simas Žiaukas 4:16.13

Moterys, 100 m laisvuoju stiliumi:

1. Gabriela Nikitina (Latvija) 57.14

2. Nastassija Karakovskaja (Baltarusija) 57.30

3. Diana Jaruševičiūtė 58.06

Vyrai, 100 m nugara:

1. Gytis Stankevičius 55.79

2. Paulius Martinkėnas 57.75

3. Rokas Juozelskis 58.05

Vyrai, 200 m kompleksinis plaukimas:

1. Povilas Strazdas 2:04.80

2. Nikita Šarapovas (Baltarusija) 2:08.22

3. Erikas Kapočius 2:10.23

Moterys, 100 m krūtine:

1. Marija Romanjuk (Baltarusija) 1:10.02

2. Urtė Kazakevičiūtė 1:12.80

3. Agnė Šeleikaitė 1:12.82

Vyrai, 200 m peteliške:

1. Deividas Margevičius 2:04.19

2. Arturas Kudelko 2:09.34

3. Pijus Mackevičius 2:13.43

Vyrai, 50 m laisvuoju stiliumi:

1. Mindaugas Sadauskas 22.62

2. Pjotras Degtjarjovas (Estija) 22.97

3. Deividas Grigalionis 23.30

Moterys, 50 m peteliške:

1. Gabriela Nikitina (Latvija) 27.32 – čempionatų rekordas

2. Diana Jaruševičiūtė 28.13

3. Beatričė Kanapienytė 28.34

Moterys, 4x100 m kombinuota estafetė:

1. Kauno PM 1 4:18.15 – čempionatų rekordas

2. Kauno PM 2 4:26.40

3. Panevėžio Žemyna 4:31.36

Vyrai, 4x100 m kombinuota estafetė:

1. Kauno PM 1 3:49.27

2. Kauno Centro SM 3:51.78

3. Vilniaus MSC 1 3:55.99

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva