Ignas Navakauskas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.

Ignas Navakauskas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.

 Duisburge (Vokietija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape už vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finalo borto liko abu lietuviai.

Į Rio de Žaneiro olimpiadą vyksiantis Ignas Navakauskas trečiajame pusfinalio plaukime užfiksavo 34.956 sek. laiką ir liko trečias. Lietuvis į priekį praleido prancūzą Maxime‘ą Beaumontą (34.673) ir italą Manfredi Rizzą (34.731). Į A finalą pateko tik geriausias trečiąją vietą pusfinalyje užėmęs baidarininkas. Tokiu tapo ketvirtajame pusfinalyje trečias atplaukęs vokietis Maxas Lemke (34.749).

Kartu su I.Navakausku B finale dėl 10-18 vietų bendroje įskaitoje plauks ir kitas Lietuvos atstovas Artūras Seja. Jis pirmajame pusfinalio plaukime finišavo 5-as (35.639). Lietuvis ir ketvirtojo pusfinalio dalyvis baltarusis Dmitrijus Traciakovas (34.879) tapo vieninteliais baidarininkais, kurie savo pusfinaliuose užėmė 5-ąsias vietas, bet pateko į B finalą.

Sekmadienį dėl aukso vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties A finale kovos Henrikas Žustautas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.