Trys grandai nori Neymaro: „Real“ ir PSG pateikė pasiūlymus „Manchester United“ taip pat laukia žaidėjo sprendimo (1)

2016.05.20 11:25
Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ komandos puolėjas Neymaras yra vienas geidžiamiausių futbolininkų Europoje. Brazilijos spauda skelbia, kad jis ant stalo turi Madrido „Real“, Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Manchester United“ pasiūlymus.

Katalonų klubas pastaruoju metu dirba ties tuo, jog pratęstų savo žvaigždės sutartį. Jie jau sezono metu pasiūlė brazilui naują sutartį, kuri galiotų iki 2022 metų, tačiau futbolininkas atidėjo kontrakto derybas iki sezono galo ir reikalauja gerokai didesnės algos.

Kad ir kaip ten būtų, „Barca“ negali būti užtikrinta, jog galutinės derybos bus produktyvios, nes Neymarą vilioja didžiausi Europos klubai.

Globoesporte praneša, kad trys klubai pateikė pasiūlymus žaidėjui ir jie kol kas nėra nei atmesti, nei priimti. Skelbiama, kad labiausiai Neymaro trokšta PSG klubas, kuris mato žaidėją kaip idealiausią pakaitalą apie išvykimą paskelbusiam Zlatanui Ibrahimovičiui. Prancūzijos čempionams nebūtų problema mokėti „blaugranos“ snaiperiui algą, kurios jis pageidauja.

Mažesnė galimybė yra išvysti „Real“ klube, kurio prezidentui Florentino Perezui ankščiau nepavyko įsigyti futbolininkui. Visgi, šaltinio teigimu, „Los Blancos“ pasiruošę sudrebinti pasaulį sensacingų transferu, nors perėjimas į aršiausių priešų stovyklą yra sunkiai tikėtinas scenarijus.

„Manchester United“ taip pat nori turėti Neymarą savo gretose, bet žaidėjo gali nesuvilioti faktas, jog „raudonieji velniai“ kitą sezoną nežais Čempionų lygoje.

Neymaro išpirkos suma siekia 190 mln. eurų. „Barcelona“ nauja sutartimi ją nori padidinti iki 220 mln. eurų

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų