Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

Europos, pasaulio ir olimpinė 100 m plaukimo krūtine čempionė Rūta Meilutytė jau nieko nebestebina savo iškovotais aukso medaliais, tačiau po trečiadienį iškovoto medalio Londone vykstančiame čempionate ji sugebėjo nustebinti net ir savo trenerį Johną Ruddą.

R.Meilutytė po pergalingo finišo atidarė šampano butelį bei su savo močiute bei treneriu pakėlė taurę bei padėjo ją atgal ant stalo.

„Stebint kaip Rūta bandė atidaryti butelį truputį ėmė juokas. Ji, kartu su močiute, pakėlė šampano taurę ir padėjo ją atgal. Rio tik už 80 dienų. Šiandien - Europos čempionato auksas. Į darbą grįžtame jau rytoj“, - socialiniame tinkle „facebook“ rašė J.Ruddas.

Primename, kad lietuvė, kaip įprasta, pirmavo nuo starto iki finišo ir užfiksavo 1 min. 6.17 sek. laiką. R.Meilutytė į starto signalą sureagavo per 0.61 sek. – greičiau už visas varžoves ir pirmuosius 50 m įveikė fantastišku tempu (30.17 sek.). Antroje distancijos pusėje lietuvei ėmė stigti jėgų, bet anksčiau susikrautos persvaros jai užteko. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų