Giedrius Titenis | Organizatorių nuotr.

Giedrius Titenis | Organizatorių nuotr.

 Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Giedrius Titenis visą dėmesį yra sutelkęs pasirengimui Olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire. Tačiau net ir specialiai nesirengdamas Europos čempionatui, jis iškovojo 100 m plaukimo krūtine bronzą.

„Tai man tarsi gera treniruotė. Galiu pasitikrinti save su puikiais varžovais – vėl likau trečias. Tie patys plaukikai bus ir vieni pagrindinių mano konkurentų Rio. Su jais galimybė startuoti tokiose varžybose, kaip Europos čempionatas, yra labai vertinga ir negalima jos praleisti”, - sakė G.Titenis.

26 metų anykštėnas, ketverių metų olimpinį ciklą pasirengimo suskirstęs etapais, teigia, kad jaučiasi gerai.

„Sunku pasakyti ar viskas pavyko ir kokios formos esu. Jaučiuosi gerai, iš tikrųjų. Traumos nekankina, ligų neturėjau. Pasirengimas sekasi... Viskas einasi gera linkme. Manau, kad iki Rio viskas bus labai gerai”, - sakė G.Titenis.

Europos čempionate plaukdamas olimpinę distanciją jis kurį laiką laikėsi antrojoje vietoje. Tačiau antrajame „penkiasdešimtuke” G.Titenis pasitraukė į trečiąją poziciją.

„Pradžia buvo gana gera. Taip norėčiau pradėti ir Rio. Vėliau pritrūko jėgų. Tačiau geriau pasirengsiu, daugiau „atleisiu” (sumažins krūvį – LTUswimming.com), turėsiu daugiau jėgų, kurių, tikiuosi pakaks finišui Rio. Manau, viskas bus gerai”, - sakė G.Titenis.

Jo pasirengimas iki Olimpinių žaidynių – ypač intensyvus. Laukia ilga serija stovyklų ir varžybų – tačiau ne Lietuvoje, o užsienyje.

„Beveik nebūsiu namuose. Dėl to bus kiek sunku. Tačiau reikia iškentėti – juk nepaprasti metai. Negali leisti pasiduoti namų ilgesiui. Pirmojoje vietoje – olimpiada”, - sakė G.Titenis.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141