Monika Povilaitytė | FIVB nuotr.

Monika Povilaitytė | FIVB nuotr.

 Antradienį Antalijoje (Turkija) prasidėjo FIVB „Open“ serijos „Antalya Open“ paplūdimio tinklinio turnyras, kuriame dalyvauja ir dvi poros iš Lietuvos.

Pajėgiausios Lietuvos tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pirmajame kvalifikacijos rate neturėjo varžovių, o antrajame susitiko su čekėmis Kristyna Kolocova ir Michala Kvapilova. Deja, pirmosios sezono pergalės lietuvėms nepavyko iškovoti. Jos čekėms nusileido rezultatu 0:2 (14:21, 9:21). Ši pergalė čekėms garantavo vietą pagrindiniame etape.

Nemažą pirmojo seto dalį žaidimas vyko taškas į tašką. Tik antroje seto pusėje čekės surengė rimtesnį spurtą ir susikrovė pergalingą persvarą. Tuo tarpu antrajame sete didesnės intrigos nebuvo. Čekės setui dar neįpusėjus jau turėjo 7 taškų pranašumą ir vėlau jį tik didino.

K.Kolocova didžiąją karjeros dalį žaidė kartu su Marketa Slukova ir su ja pasiekė daug įsimintinų pergalių. Jos 2012 m. Londono olimpiadoje buvo penktos, o 2014 m. laimėjo „Grand Slam“ turnyrą Berlyne (Vokietija). Tuo tarpu M.Kvapilova skambesnėmis pergalėmis pasigirti negali.

Vyrų kvalifikacija, kurioje turėtų dalyvauti Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis, prasidės trečiadienį.

FIVB „Open“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro Antalijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.