Gianluigi Buffonas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Gianluigi Buffonas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Italijos čempionas Turino „Juventus“ klubas pranešė, kad pratęsė sutartį su ekipos vartininku Gianluigi Buffonu iki 2015 metų vasaros.

G.Buffonas, kuris 123 kartus vilkėjo Italijos rinktinės marškinėlius, į „Juventus“ ekipą atvyko 2001 metais iš „Parma“ klubo. G.Buffonas iki šiol dar yra brangiausias vartininkas, nes tada „Juve“ už jį sumokėjo 52 milijonus eurų.

34 metų vartininko ankstesnė sutartis su „Juventus“ galiojo iki šio sezono pabaigos. Jau seniau buvo aišku, kad G.Buffonas yra pasiryžęs pratęsti sutartį su Turino ekipa, tačiau ilgą laiką vyko derybos dėl sutarties trukmės. Vartininkas norėjo sutartį pratęsti tik metams, o „Juventus“ – trims metams. Galiausiai buvo rastas kompromisas ir žaidėjas pasirašė dviejų metų sutartį. Manoma, kad vartininkas pasirašydamas naują sutartį taip pat sutiko susimažinti savo algą ir nuo 6 milijonų eurų jis dabar uždirbs 4,5 milijono eurų per sezoną.

 „Juventus“ tampa tavo kūno dalimi ir tada tau sunku save matyti su kitos komandos marškinėliais, ypač kai užsidedi „Juves“ aprangą“, - kalbėti spaudos konferencijoje pradėjo G.Buffonas.

„Būti „Juventus“ kapitonu yra didžiulė atsakomybė ir garbė, atsižvelgiant į šio klubo istoriją. Aš noriu laimėti dar daugiau trofėjų per šiuos du metus. Noriu laimėti Čempionų lygą“, - savo tikslą pabrėžė vartininkas.

 „Žaidėjas turi žaisti iki tol, kol gali garantuoti stabilius standartus. Štai kodėl aš iš pradžių savo sutartį norėjau pratęsti tik metams. Manau, kad kiekvieną dieną iš savęs turi reikalauti geriausių rezultatų. Kol kas jaučiu, kad iki 2016 metų Europos čempionato aš galiu išlaikyti savo sportinę formą“, - užbaigė daugiau nei 300 kartų lygos rungtynių už „Juventus“ sužaidęs G.Buffonas, kuris su „Senąja senjora“ yra laimėjęs tris lygos titulus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų