Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

„Kiekvienos rungtynės yra svarbios, bet šeimos buvimas arenoje visada suteikia papildomos motyvacijos“, – kalbėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas iš Serbijos Nemanja Nedovičius.

Sekmadienį rungtynėse su Kazanės „Unics“ įkvėpimo jam suteikė iš Belgrado atvykusi šeima, o „Lietuvos rytas“ nutraukė trijų pralaimėjimų VTB jungtinės lygos ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyruose seriją.


Tarp norinčiųjų pasveikinti žaidėjus N.Nedovičiaus laukė ypatingas sirgalius – tėvas Sladjenas. Krepšininkams paliekant areną jis apkabino ir pabučiavo sūnų. Buvęs profesionalus rankininkas puikiai supranta, ką komandai reiškia pergalė po nesėkmingo etapo.


S.Nedovičius turėjo kuo didžiuotis. 21 metų 193 cm ūgio jo sūnus šiose rungtynėse buvo vienas komandos lyderių. Per 20 minučių jis pelnė 15 taškų, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.


Aplankyti N.Nedovičių į Vilnių atvyko visa šeima: tėvas Sladjenas, mama Snežana ir sesuo Ivana.


„Jų palaikymas man labai svarbus. Labai džiaugiuosi, kad šiuo metu artimieji yra su manimi“, – šypsojosi krepšininkas.


„Esame dideli krepšinio sirgaliai. Ne tik todėl, kad Nemanja žaidžia. Mūsų tėtis buvo sportininkas, nors ne krepšininkas, bet krepšinis mūsų šeimoje labai mylimas. Labai džiaugiamės pergale, ji buvo labai reikalinga, juk prieš tai sekė du pralaimėjimai.


Nemanjai ir visai komandai ji buvo labai svarbi. Esame labai patenkinti tiek jo, tiek visos komandos pasirodymu. Visi žaidė puikiai“, – sakė N.Nedovičiaus sesuo Ivana.


N.Nedovičiaus šeima pas krepšininką viešės vos keletą dienų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų