Arminas Jasikonis | „Facebook“ nuotr.

Arminas Jasikonis | „Facebook“ nuotr.

 Sekmadienį Latvijoje baigėsi šeštasis pasaulio motokroso čempionato etapas. Galingiausioje klasėje – MXGP – startavo ir lietuvis Arminas Jasikonis su „Kawasaki“ motociklu.

Kvalifikacijoje 30-as buvęs lietuvis lenktynėse buvo gerokai greitesnis. Pirmajame važiavime A.Jasikonis finišavo 19-as ir pelnė 2 įskaitinius taškus. Lietuvis buvo paskutinis lenktynininkas, kurio važiavimo nugalėtojas slovėnas Timas Gajseras neaplenkė ratu. Antras finišavo vokietis Maximilianas Naglas, o trečias liko italas Antonio Cairoli.

Antrajame važiavime A.Jasikonis užėmė 20-ą vietą ir pelnė paskutinį įskaitinį tašką. Nugalėjo prancūzas Romainas Fevbre‘as, aplenkęs A.Cairolį ir belgą Jeremy Van Horebeeką.

A.Jasikonis su 5 įskaitiniais taškais bendroje įskaitoje užima 28-ą vietą. Lietuvis iš 12 šio sezono važiavimų dalyvavo tik keturiuose. Pirmauja R.Febvre‘as (260 tšk.). Nuo jo vos tašku atsilieka T.Gajseras (259), o trečias rikiuojasi A.Cairoli (213).

Latvijoje vyko ir Europos motokroso čempionato etapas. „EMX250“ klasės važiavimuose Dovydas Karka buvo 34-as ir 35-as.

Septintasis pasaulio čempionato etapas jau gegužės 8-ą dieną vyks Vokietijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga