0

D.Wade'o puikus žaidimas pratęsė „Heat“ sezoną

2016.04.30 08:29
Dwyane‘as Wade‘as | Scanpix nuotr.

Dwyane‘as Wade‘as ketvirtajame kėlinyje pelnė dešimt taškų, o jo vedama Majamio „Heat“ komanda išplėšė lemiamas, septintąsias atkrintamųjų serijos rungtynes.

Eriko Spoelstros auklėtiniai svečiuose 97:90 (27:24, 32:26, 16:20, 22:20) palaužė Šarlotės „Hornets“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3.

Septintosios serijos rungtynės vyks Majamyje.

„Hornets“ gretose rezultatyviausias atkrintamųjų rungtynes sužaidė Kemba Walkeris, pelnęs 37 taškus, tačiau komandos tai neišgelbėjo vos nuo 11 sezono pralaimėjimo namuose.

Majamio klubas prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 90-88. Tada iš toli pataikė D.Wade‘as, o taikliu dvitaškiu į tai atsakė Alas Jeffersonas.

Tada D.Wade‘as vėl pasižymėjo iš dviejų taškų zonos (95-90) ir per likusias 19 sekundžių „Heat“ pergalės nepaleido.

„Heat“ veteranas ketvirtajame kėlinyje pataikė du tritaškius – vienintelius 2016 metais.

„Hornets“ puolėjas Nicolas Batumas po 15 žaidimo minučių vėl patyrė čiurnos traumą ir dėl to nebaigė rungtynių.

Majamio komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 46-31.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 23 (8/18 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), Luolas Dengas 21, Goranas Dragičius 14, Hassanas Whiteside‘as 12, Joe Johnsonas 11, Justise Winslow ir Joshas Richardsonas po 6.

„Hornets“: Kemba Walkeris 37 (10/22 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud.), Alas Jeffersonas 18, Cody Zelleris 12, Jeremy Linas 8.