Darius Maskoliūnas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Darius Maskoliūnas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Po Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalės VTB Vieningoje lygoje prieš Kazanės „Unics“ ekipą vyriausiasis vilniečių treneris Darius Maskoliūnas džiaugėsi pagaliau iškovota pergale ir tikisi, kad šis laimėjimas padės panaikinti psichologinį stresą.

„Praėjusius metus baigėme, o šiuos pradėjome blogai. Pergalės mums reikėjo kaip oro. Labai gerai, kad laimėjome prieš stiprų varžovą namuose. Galbūt dėl ankstesnių pralaimėjimų kaltos per sunkios treniruotės. Galbūt buvo per dideli krūviai. Buvome psichologinėje duobėje. Reikėjo panaikinti psichologinį stresą. Tikiuosi, kad pavyks išgyvendinti banguotą žaidimą, kuris buvo ir šiame mače“, - po Jungtinės lygos rungtynių su Kazanės „Uniks“ komanda kalbėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Darius Maskoliūnas.

„Per treniruotes darbas dabar bus produktyvesnis“, - pridūrė D.Maskoliūnas.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai A grupėje pergalę šventė 87:80 ir nutraukė pralaimėjimų seriją. Aišktėje vilniečių gerbėjai išvydo ir du naujokus – Miltą Palacio ir Tomislavą Zubčičių.

„Miltas ir „Zibis“ (T.Zubčičiaus pravardė klube) dar nespėjo visu šimtu procentų įsilieti į komandą, tačiau jie įnešė daug pozityvios energijos. Ypač M. Palacio. Matome, kad jis dabar nėra geriausios formos, tačiau jo patirtis ekipai duoda daug. T. Zubčičius jaunas, jam trūksta patirties. Per treniruotes kartais jį reikia stabdyti, tačiau jis stengiasi ir daug dirba“, - kalbėjo „Lietuvos ryto“ treneris.

„Abi ekipos mačą žaidė po pralaimėjimų. Mums buvo svarbu pažaisti žaidimą. Mums nepavyko jo kontroliuoti. Buvo priimami neapgalvoti, skuboti sprendimai“, - apie pralaimėjimą kalbėjo „Uniks“ treneris Aco Petrovičius.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų