Stefano Pioli | Scanpix nuotr.

Stefano Pioli | Scanpix nuotr.

 Romos „Lazio“ klubas oficialiai paskelbė, kad nutarė atsisakyti trenerio Stefano Pioli paslaugų po to, kai jo vadovaujama komanda pralaimėjo sostinės derbį „Roma“ klubui 1-4.

Nors 50 metų strategas padėjo komandai pasiekti trečią vietą praeitų metų „Serie A“ sezone, bet šiais metais „Biancocolesti“ yra toli nuo lyderių ir žengia tik aštuntoje pozicijoje. Nuo Turino „Juventus“ klubo juos skiria 31 taškas, o trečioje vietoje esanti „Roma“ lenkia kaimynus 18 taškų.

S.Pioli galimybėmis buvo pradėta abejoti dar rudenį, kai buvo pralaimėta penkerios rungtynės iš septynių. Vėliau komanda sugebėjo nepralaimėti septynis mačus iš eilės, bet tuomet jų forma lygoje vėl smuko, o UEFA Europos lygos atkrintamosiose varžybose buvo pralaimėta Prahos „Sparta“ ekipai.

Po šiandienos derbio nesėkmės „Lazio“ oficialiai paskelbė apie stratego atleidimą ir nedelsiant pakeitė jį buvusiu klubo jaunimo treneriu Simone Inzaghi. Puolėjo Filippo Inzaghi jaunesnysis brolis vadovaus sostinės ekipai likusiuose septyniuose Italijos čempionato mačuose.