Lietuvos aštuoniolikmečių ledo ritulio rinktinė | Tito Pacausko  nuotr.

Lietuvos aštuoniolikmečių ledo ritulio rinktinė | Tito Pacausko nuotr.

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio rinktinė pirmąją šv. Velykų dieną su treneriais Tomu Lauksėdžiu ir vokiečiu Berndu Haake pradėjo pasiruošimą Brašove (Rumunija) balandžio 4-10 dienomis vyksiančiam pasaulio U-18 čempionato II diviziono A grupės turnyrui.

Jau kitą dieną prie rinktinės prisijungė ir treneriai iš užsienio - iš Paryžiaus atskrido vyr. treneris Jamesas Tibbetsas, o Jungtinių Amerikos Valstijų asistentai - Damianas DiGulianas su vaizdo peržiūrų treneriu Casey Fratkinu.

Taip pat pirmadienį iš Gardino grįžo vartininkų treneris Arūnas Aleinikovas, kuris ant ledo lips jau antradienį.

Taip pat įvyko ir pasikeitimų komandos stovyklos sudėtyje - dėl asmeninių priežaščių į ją neatvyko Romanas Šalajevas, Pavelas Pliskovas, Kristijonas Dilinskis ir Pavelas Loginovičius, tuo tarpu Kipras Ribaitis patyrė traumą, o Karolį Krasilnikovą į lovą paguldė liga.

Sezono Rusijoje dar nebaigęs Kostas Gusevas ir stipriausios Latvijos lygos finale žaidžiantis Markas Kaleinikovas prie rinktinės turėtų prisijungti kovo 31-ą dieną.

Primename, kad Lietuvos rinktinė Elektrėnuose jau kovo 29-ą dieną (antradienį) 18:30 val. ir kovo 30-ą (trečiadienį) 11:30 val. draugiškose rungtynėse susigrums su Gardino „Neman-2“ ledo ritulininkais.

Čempionate lietuviai dėl vietos žaisti pirmąjame divizione kausis su Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Kroatijos ir Rumunijos rinktinėmis.

Visas aštuoniolikmečių rinktinės kandidatų sąrašas:

Žaidėjas Nr. Pozicija Amžius Komanda
Peliušenok Oleg 2 D 17 Bracebridge Blues, CAN
Motiejūnas Dominykas 3 D 16 SaiPa 1, FIN
Krukovski Tomaš 4 D 16 Pittsburg select AAA, USA
Nikitčenko Aleksandras 5 D 17 Geležinis Vilkas
Gusevas Kostas 6 D 16 SKA S.Petersbourg, RUS
Macijauskas Paulius 11 D 15 ESSM
Marševski Daniel 19 D 17 Gota Traneberg, SWE
Jonuška Lukas 22 D 18 HK Liepaja Juniors, LV
         
Kuzminov Denis 7 F 17 St.Mary's Ryken Knights, USA
Bučys Vilius 8 F 17 TPS U18, FIN
Misiuk Patrikas 9 F 16 Green Bay AAA, USA
Binkulis Egidijus 10 F 15 ESSM
Žukauskas Lukas 12 F 17 Harnosand J18, SWE
Kudrevičius Laisvydas 13 F 17 Energija Elektrenai
Stepanavičius Mantas 14 F 16 ESSM
Kaleinikovas Markas 16 F 17 HK Liepaja, LV
Bogdziul Dominik 17 F 17 Rochester IceHawks, USA
Steponavičius Eimantas 18 F 15 ESSM
Ragas Ignotas 21 F 16 Bracebridge Blues, CAN
Altuchovas Lukas 26 F 18 HK Liepaja Juniors, LV
Gudonis Evaldas 32 F 15 ESSM
Numavičius Nikodemas 33 F 15 Geležinis Vilkas
Volodinas Christijanas 35 F 17 Saipa-2, FIN
         
Dumčius Povilas 1 G 17 Iowa Wild, USA
Karla Elvinas 20 G 17 Harnosand J18, SWE
Guliakas Tadas 25 G 17 Baltų Ainiai
Lubys Laurynas 30 G 15 HK Liepaja Juniors, LV
Oficialūs asmenys
Tibbetts James 1 Treneris
DiGiulian Damian 2 Trenerio asistentas
Lauksėdis Tomas 3 Trenerio asistentas
Fratkin Casey 4 Vaizdo peržiūrų treneris
Aleinikovas Arūnas 5 Vartininkų treneris
Rancevas Eugenijus 5 Techninis darbuotojas
Charitonovas Vladimiras 7 Medicinos personalas
Korneičiuk Andrej 8 Komandos vadovas


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-03 „Žalgiris“ 18:50 „Pieno žvaigždės“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva