2016.03.21 12:07
„Manchester City“ ir „Manchester United“ rungtynės | Scanpix nuotr.

Štai 20 įdomiausių dalykų, nutikusių Anglijos „Premier“ lygoje praėjusį savaitgalį pagal OptaJoe:

1. „Manchester City“ šį sezoną, žaisdama su komandomis iš viršutinio „Premier“ lygos šešeto, nelaimėjo nė vieno iš 9 mačų (D3 L6).

2. „Manchester United“ laimi 57 proc. rungtynių, kurias starto sudėty pradeda Morganas Schneiderlinas, ir tik 28 proc. tų, kuriose šis saugas paliekamas ant suolo.

3. „Manchester City“ šį sezoną namuose pralaimėjo jau penkis „Premier“ lygos mačus – tiek, kiek per pastaruosius keturis sezonus kartu sudėjus.

4. „Manchester City“ iš paskutinių 18 lygos rungtynių, kuriose atsilikinėjo jau pralaimėjo po pirmojo kėlinio, pralaimėjo 17.

5. Dele Ali šį sezoną atliko jau 7 rezultatyvius perdavimus Harry Kane'ui. Didžiausias vieno žaidėjo kitam atliktų perdavimų skaičius šio sezono „Premier“ lygoje.

6. 18 metų ir 141 diena – Marcusas Rashfordas tapo jauniausiu „Premier“ lygos futbolininku, pelniusiu įvartį Mančesterio derbyje.

7. Du iš trijų greičiausių šio „Premier“ lygos sezono įvarčių buvo pelnyti „Tottenham“ vs. „Bournemouth“ rungtynėse (Kane'as 43 ir Ritchie 49 sek.).

8. Harry Kane'as tapo penktuoju anglu, pelniusiu 20 arba daugiau įvarčių du „Premier“ lygos sezonus iš eilės (Cole'as, Ferdinandas, Fowleris, Sheareris).

9. „Liverpool“ pirmą kartą „Premier“ lygoje pralaimėjo rungtynes, kuriose po pirmo kėlinio turėjo 2 įvarčių pranašumą (W112 D3).

10. Antrą ir trečią „Southampton“ įvartį mače su „Liverpool“ skyrė tik 2 minutės ir 24 sekundės.

11. Simonas Mignolet atrėmė tris iš paskutinių penkių 11 metrų baudinių „Premier“ lygoje.

12. Jermainas Defoe per paskutines 9 išvykos rungtynes „Premier“ lygoje pelnė 8 įvarčius.

13. Jamesas Milnerio komanda niekuomet nepralaimėjo „Premier“ lygos rungtynių, kuriose įvartį įmušė pats Milneris. Tokių rungtynių buvo 41. Cescas Fabregas taip pat nėra pralaimėjęs rungtynių, kurios pats įmušė (38). Lygos rekordas priklauso Dariui Vasseliui – 46 nepralaimėtos rungtynės, kuriose pavyko pačiam pasižymėti.

14. Riyadas Mahrezas pelnė daugiau pergalingų įvarčių nei bet kuris kitas „Premier“ lygos žaidėjas šį sezoną – 7.

15. Cescas Fabregas du įvarčius „Premier“ lygos rungtynėse pelnė pirmą kartą nuo 2009 metų gruodžio.

16. 77 proc. „Watford“ įvarčių (23 iš 30) šį sezoną pelnė Odionas Ighalo ir Troy'us Deeney.

17. „Arsenal“ laimėjo visas rungtynes iš pastarųjų 27, kuriose jau po pirmo kėlinio turėjo 2 įvarčių pranašumą.

18. Andy Carrollas į „Chelsea“ vartus šį sezoną įmušė tiek žaidžiant namuose, tiek išvykoje. Tai jam pavyko padaryti pirmą kartą karjeroje.

19. „Astona Villa“ dar niekuomet nebuvo tiek daug kartų pralaimėjusi „Premier“ lygoje – 21.

20. Iki pertraukos „Southampton“ neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą, tačiau antrajame kėlinyje pelnė 3 įvarčius ir įveikė „Liverpool“ 3:2.į