Ignas Barysas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ignas Barysas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Šeštadienį Vilniuje įvyko ilgai lauktas grandiozinis „KOK World Series 2016“ bušido turnyras, kuriame dalyvavo ir dauguma pajėgiausių Lietuvos kovotojų.

Po metų pertraukos į ringą sugrįžo vienas iš sirgalių numylėtinių Ignas Barysas, kuris pirmoje turnyro dalyje jėgas išbandė su lenku Mariuszu Dominu.

Fantastišką smūgį koja dar pirmame raunde pademonstravęs ir varžovą nokautavęs I.Barysas išjudino ramią publiką, kuri lietuviui plojo atsistojusi. I.Barysas buvo pirmasis kovotojas šiame turnyre, kuriam pavyko varžovą pasiųsti į nokautą.

„Šis veiksmas, kuriuo nokautavo varžovu vadinamas „karonke“. Anksčiau mušdavau į pilvą, o dabar į galvą. Tiesiog pajaučiau, kad galiu pataikyti ir viskas gavosi. Tiek parteryje, tiek stovėsenoje jaučiausi labai gerai - fizinė forma buvo tiesiog ideali“, - pasakojo I.Barysas.

Visada maloniai su žiniasklaida bendraujantis I.Barysas taip pat gerais žodžiais atsiliepė ir apie savo komandą, be kurios, pasak kovotojo, nebūtų ir šios pergalės.

„Labai noriu padėkoti savo treneriams, kurie atidavė labai daug jėgų ir kantrybės. Turiu puikią komandą be kurios ir nebūtų šitos pergalės. Su tokia komanda galima labai toli eiti“, - portalui Sportas.lt sakė I.Barysas.

I.Baryso kovos VIDEO:

Artimiausias I.Baryso pasirodymas laukia balandžio 16-ą dieną Lietuvos Kudo čempionate. 

 

Titas Pacauskas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …