Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Šeštadienį Vilniuje įvyko ilgai lauktas grandiozinis „KOK World Series 2016“ bušido turnyras, kuriame dalyvavo ir dauguma pajėgiausių Lietuvos kovotojų.

Vėlų vakarą paskutinis į ringą žengė sirgalių numylėtinis Sergejus Maslobojevas, kuris šį kartą susitiko su turku Gohkhanu Geddiku. Nors prieš kovą lietuvis teigė, kad ruošia aštrią kovą ir ringe parodys tikrą ugnį, tačiau visko ko suplanavo S.Maslobojevui padaryti nepavyko dėl ringo dangos.

Po turnyro portalui Sportas.lt S.Maslobojevas teigė, kad nebuvo tinkamo dangos sukibimo su kojomis bei užsitęsusi Juliaus Mockos ir Vladimiro Toko dvikova privertė apšilinėti net kelis kartus.

- Pasitaikė dar vienas varžovas su kieta galva?

- Šį kartą labai nustebino ringas. Galbūt dėl apšvietimo, ar dėl kažko kitko, tačiau buvo labai karšta ringo danga. Kuomet būna drėgna, tada sukibimas su koja būna labai geras, tačiau dabar neišėjo atsispirti - viską reikėjo daryti per jėgą. Negalėjau daryti lengvų smūgių su atsispirimu, nes nenorėjau rizikuoti. Praėjusiame turnyre kovoje su Dorinu paslydau ir gavau nokdauną, todėl dabar nebenorėjau rizikuoti.

Kovoje jaučiau distanciją, mačiau jo klaidas, tačiau kaip ir sakiau, nepavyko padaryti lengvų smūgių.

- Ar spėjote panaudoti viską ką paruošėte?

- Ne. Jeigu matėte mano paskutinę kovą Atėnuose, tuomet turėtumėte pastebėti, kad ten ir čia skirtumas buvo kaip diena ir naktis. Ten buvo panašus ringas, tačiau buvo kitokia danga - stovėjau labai tvirtai, nuo galinės kojos galėjau lengvai atsispirti. Tada ir rezultatas buvo - jau po antrojo raundo varžovas nebuvo panašus į save. Nors kovų skirtumas didžiulis, tačiau nepasakyčiau, kad abiejų šių varžovų lygis kažkuom skiriasi. Kiti kovotojai yra pripratę prieiti ir mosikuotis, o aš bandau spausti varžovą, judėti kojomis bei tvirtai smūgiuoti, tačiau dabar nelabai galėjau tuo pasinaudoti.

Prieš varžybas nepasitikrinau ringo - galbūt būčiau kažką sugalvojęs. Girdėjau, kad kiti būna pėdas purškia moterišku laku, kad būtų kažkoks sukibimas. Po kiekvieno raundo man kojas laistė vandeniu, kad bent kažkoks sukibimas būtų, tačiau ant ringo yra reklamų, o ten užlipus kaip tik tada slysta kojos - reikėjo vaikščioti aplinkui.

- Kokie dabar jūsų ateities planai?

- Balandžio 27-ą dieną Vilniuje „Compensa“ arenoje vyks turnyras ir galbūt sirgaliai galės mane ten išvysti. Nors dar viskas po klaustuku, tačiau galimybė dalyvauti ten yra.

- Kovos Japonijoje lieka svajonė?

- Aš apie tai negalvoju. Tiesiog dirbu savo darbą, prižiūriu formą. Kur kviečia - ten ir važiuoju. Kur galima užsidirbti bei kovoti su garsiais varžovais, ten ir vykstu.

- Galbūt stebėjote kitas kovas?

- Mane domino merginų kova, tačiau pažiūrėjau vieną raundą ir man užteko.

- Dažniausiai kovojate paskutinis ir labai vėlai - ar jums taip geriau?

- Pasiruošimo metu stengiuosi eiti kuo anksčiau miegoti, todėl šiek tiek sunku. Taip pat mane labai spaudžia namų sienos.

Šį kartą mes dar nebuvome kovai paruošę rankų, o daug kitų kovų baigėsi nokautais. Mums pasakė, kad greitai reikės eiti į ringą, todėl mes greitai užsiteipavome, apšilome, o tada Julius Mocka kovojo penkis raundus. Aš laukdamas atšalau, vėl sušilau, vėl atšalau, todėl gavosi šiokia tokia įtampa. Aišku, namiškių palaikymas duoda šiokį tokį energijos antplūdį, tačiau yra ir spaudimas

S.Maslobojevo kovos trečiasis raundas:

Visus „KOK World Series 2016“ bušido turnyro rezultatus bei kovų vaizdo įrašus rasite paspaudę čia.

Titas Pacauskas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Fight
2016-03-20 14:28:12
Gavo mesos gabala ir dar tokius apgailetinus pasiteisinimus kuria? Bent pripazintu kai yra ir viskas,o cia didis sportininkas. :)
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …