„Energijos“ komanda | Organizatorių nuotr.

„Energijos“ komanda | Organizatorių nuotr.

 Triuškinančią pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį šventė sezono lyderė Elektrėnų „Energijos“ komanda, kuri savo arenoje 19:2 (8:0, 3:1, 8:1) sutriuškino jaunuosius Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkus.

Net po keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Povilas Verenis (11:14, 19:31, 46:56 ir 47:17 min.) ir Dovydas Kulevičius (0:48, 29:15 ir 53:42), 3 įvarčius įmušė Ugnius Čižas (14:43, 38:47 ir 51:06), po 2 tikslius smūgius pridėjo Deividas Kazlauskas (2:54 ir 44:34) bei Mauras Baltrukonis (16:21 ir 26:03), o po sykį pasižymėjo Justinas Vėželis (9:55), Lukas Vėželis (12:56), Edvinas Boroška (54:41) ir Laisvydas Kudrevičius (55:09).

Paguodos įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Aleksandras Nikitčenko (34:07) ir Darius Verbickas (51:25).

„Energijos“ vartus be keitimų gynė Donatas Žukovas. „Geležinio vilko“ vartus nuo rungtynių pradžios saugojo Elektrėnų komandai Baltarusijos lygoje padėjęs Nicholas Naaburs, bet 35-ąją min. jį pakeitė Martinas Petiulas. Po antrojo kėlinio vartų ginti sugrįžo N.Naaburs, tačiau 47-ą min. jį vėl pakeitė M.Petiulas.

Visas 20 žaistų rungtynių laimėjusi „Energija“ (60 tšk.) jau anksčiau užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojos vardą. Sezoną užbaigęs „Geležinis vilkas“ (14 tšk.) tarp 7 komandų užėmė 6-ą vietą.

Artimiausias rungtynes „Energija“ žais jau kovo 18-ą dieną namuose su Juodupės „Juodupe“ (32 tšk.).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai