Ole Einaras Bjoerndalenas | Scanpix nuotr.

Ole Einaras Bjoerndalenas | Scanpix nuotr.

 Norvegijoje prie pabaigos artėja pasaulio biatlono čempionatas. Šeštadienį vyrų 4x7,5 km estafetėje, vietos sirgalių džiaugsmui, triumfavo šeimininkų rinktinė su 42-ejų metų biatlono karaliumi Ole Einaru Bjoerndalenu priešakyje.

O.E.Bjoerndalenas, broliai Tarjei ir Johannesas Thingnesas Boe bei Emilis Hegle Svendsenas išvengė baudos ratų, panaudojo 6 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 13 min. 16.8 sek. O.E.Bjoerndalenui tai buvo 20-as pasaulio čempionatų aukso medalis per karjerą. Jis dar yra iškovojęs 14 sidabro ir 9 bronzos medalius.

Sidabras atiteko vokiečiams Erikui Lesseriui, Benediktui Dolliui, Arndui Peifferiui ir Simonui Schemppui. Jie išvengė baudos ratų, panaudojo 5 papildomus šovinius ir norvegams pralaimėjo 11.5 sek. Tiesa, didesnės intrigos kovoje dėl pirmos vietos nebuvo. Po paskutinio šaudymo S.Schemppas kiek priartėjo prie E.H.Svendseno, bet trasoje buvo lėtesnis nei norvegas.

Sensaciją pateikusi Kanados rinktinė, kuriai atstovavo Christianas Gow, Nathanas Smithas, Scottas Gow ir Brendanas Greenas, pasidabino bronzos medaliais. Kanadiečiams nereikėjo sukti baudos ratų, jie panaudojo 5 papildomus šovinius ir norvegams pralaimėjo 23.4 sek.

Lenktynėse dalyvavo ir lietuviai Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius. Jie suko 3 baudos ratus, panaudojo net 15 papildomų šovinių ir užėmė 23-ią vietą. Už visu ratu aplenktų lietuvių nugarų liko Belgijos ir Latvijos rinktinės.

Čempionatą sekmadienį užbaigs vyrų ir moterų bendro starto lenktynės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga